Apraksts

Unikālā transformējamā pamatne Ergo 3170 – cilvēkiem, kas novērtē veselīgu miegu. 

"Nākotnes gulta" palīdzēs izvēlēties ērtu pozu, mazinās fizisko diskomfortu un noņems nogurumu pēc garas dienas. 

Klasiskā līniju stingrība un neuzkrītošs dizains padara Ergo 3170 universālu un tā iederēsies jebkurā interjerā.

Ieteicamais matrača svars: 140kg

Ieteicamais matrača augstums: līdz 28cm.

Paceļamais mehānisms: transformējama pamatne.

Izmēri: 200х90, 200*150, 200х160.

Funkcijas

  • Bezvadu vadība;

  • "Transform" – iespēja izvēlēties ērtu pozu gulēšanai, atpūtai vai darbam;

  • "Relax" – pozīcija "bezsvara stāvoklis": kājas atrodas augstāk par sirds līmeni – komfortablai atpūtai.

Svarīgi zināt: Ergo 3170 piemērotie matrači: Sleep Profesors, Neogenic, Grether&Wells GenesisEmotion.

Priekšrocības:

  • var izmantot atsevišķi vai iebūvēt gultā Askona (izņemot bērnu, apaļo Gabrielle un gultu ar spilveniem: Milana, Fiora, Danae);

  • augstas kvalitātes vācu elektronika nodrošina vairāku ērtu pozīciju maiņu;

  • saliekamā pamatne - to ir ērti uzglabāt, transportēt, izmantot kā guļvietu viesiem;

  • noņemamas kājiņas: var izvēlēties komfortablu augstumu – 8,16cm vai 24cm;

  • garantija – 2 gadi

Ergo 3170: komfortabli atpūsties, strādāt un gulēt!


KARDIOSTMULATORI UN EMC VĒRTĒJUMI

Mūsu regulējamās gultas elektriskās sastāvdaļas tiek ražotas saskaņā ar vairākiem starptautiskajiem EMC standartiem. Šīs organizācijas ir noteikušas produktu drošības noteikumu standartu visā pasaulē. Mūsu produkts ir reģistrēts un uzrāda atbilstošo sertifikācijas zīmi, pamatojoties uz katru reģionu. Marķējuma pielietošana nozīmē atbilstību EMC standartiem. EMC attiecas uz elektromagnētisko saderību.

KARDIOSTIMULATORI

Noteikti izstrādājumi satur neodīma MAGNĒTU, kas var traucēt tādu ierīču darbību kā elektrokardiostimulatorus, ICD un citas ierīces, kas ir jutīgas pret magnētiskajiem laukiem. Šādu medicīnisko ierīču īpašniekiem ir stingri ieteicams konsultēties ar savu ārstu, pirms lietojat produktus, kas satur neodīma MAGNĒTU. Pastāv iespēja, ka noteikti elektrokardiostimulatori var nepatiesi interpretēt masāžas funkcijas vibrācijas kā kustību/vingrojumu. Tā ir izplatīta parādība ar jebkuru produktu, kas rada vibrējošu kustību un var neietekmēt elektrokardiostimulatoru. Pirms masāžas funkcijas lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.

STANDARTI LIETOŠANAI MĀJSAIMNIECĪBĀS UN SLIMNĪCĀS

Ergomotion regulējamās gultas bāzes ir paredzētas tikai lietošanai mājsainiecībās. Šī gultas pamatne nav paredzēta kā slimnīcas gulta un nav paredzēta slimnīcas standartiem. Neizmantojiet šo pamatni ar TENT TYPE skābekļa terapijas aprīkojumu vai sprādzienbīstamu gāzu tuvumā.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

4,9

atsauksmes 13

93%

12 atsauksmes

6%

1 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Renat

Pamatni var salocīt un paslēpt prom, kad tā nav nepieciešama katru dienu. Man patika, sākotnēji pirku ciemiņiem, bet tagad diezgan bieži pati atpūšos uz tās, ērtas pozas, relaksācija garantēta.

Noderīga atsauksme? 0

Ivan

Lielisks dizains. Jūs varat mainīt gultas konstrukciju, kā vēlaties. Ir ļoti ērti ne tikai gulēt, bet arī vienkārši sēdēt un skatīties televizoru. Tā bija pieejama noliktavā, tāpēc to piegādāja divu dienu laikā un palīdzēja to uzstādīt.

Noderīga atsauksme? 0

Mark

Pagaidām testējam, izskatās, ka viss ir labi.

Noderīga atsauksme? 0

Sofia

Es esmu pilnībā apmierināta ar gultu, es pat nezinu, kā es agrāk dzīvoju bez tās. Es nerakstu atsauksmi uzreiz,  tikai pēc testēšanas))) Tagad esmu noskaņota uz spilveniem un pamatni ar galvgali.

Noderīga atsauksme? 0

Patricija

Vienkārši nereāla bezsvara stāvokļa funkcija. Jūs apguļaties tā, lai jūsu kājas būtu augstākas par sirds līmeni. Es īsti nesaprotu, kā tas darbojas, bet ātri iestājas relaksācija. 15 minūtes un sajūta, ka vienkārši esi mākonī :)

Noderīga atsauksme? 0

Olga

1) Piegāde ir ātra, nav problēmu ar uzstādīšanu. <br /><br />
2) Gulta vadāma ar pulti, bez vadiem. <br /><br />
3) Mainās pozīcijas, lai varētu gulēt uz gultas un strādāt ar portatīvo datoru guļus stāvoklī.

Noderīga atsauksme? 2

Alise

Gulta ir ideāla. Noteikti ir savas naudas vērta. Es to iegādājos saviem vecākiem un tagad gribu sev. Ļoti ātra piegāde)) paldies!

Noderīga atsauksme? 4

Kristians

Nopirku Ergo un beidzot uzlaboju miegu. Man vienmēr ir bijis ērtāk gulēt pussēdus pozā, un šeit var vienkārši pielāgot ķermeņa stāvokli, kā vēlaties.

Noderīga atsauksme? 5

Lilija

Es sapņoju par gultu, kurā var pilnībā atpūsties, mainīt ķermeņa stāvokli. Tāpēc es nopirku Ergo. Vadība izmantojot tālvadības pulti ir ļoti ērta. Nenožēloju par cenu, tas ir tā vērts!

Noderīga atsauksme? 5

Aija

Ir neērti gulēt uz dīvāna un sēdēt uz gultas! Tā mēs tikām pie Ergomotion - ir iespēja mainīt pozas, gulēt un sēdēt, un nedaudz pacelt galvu. Turklāt bija arī akcija, paņēmām gultu + matraci. Es nestrīdos, var atrast kaut ko lētāku, bet daudz ko izšķir jaunākās tehnoloģijas.

Noderīga atsauksme? 5

Виолетта

Выбирали кровать обратили сначала взор на дизайн, а когда узнали про систему управления, вопросов о покупке уже не возникало.  Отдыхаем с комфортом. Цена немалая спорить не буду, но есть решение - взяли в рассрочку

Noderīga atsauksme? 5

Maksims

Tādas gultas man likās, ka ir tikai zinātniskās fantastikas filmās. Cik liels bija mans pārsteigums, kad dzīvē sastapos ar Ergomotion pamatni. Kopā ar šo pamatni nopirku jaunu gultu. Gulēt, skatīties televizoru, lasīt - viss ir ļoti ērti. Es pat negribu kāpt ārā no tās no rītiem.

Noderīga atsauksme? 5

Daiga

Kājas ir labas un spēcīgas, bet nav ar fiksējošu funkciju. Tas ļauj gultu pārvietot dienas laikā, nesabojājot laminātu. Pamatne pati par sevi ir spēcīga, nekustas un nečīkst, pārklājums ir patīkams pieskārienam, un patīkams arī kaķim - tas ar prieku asina nagus ap to. Pacelšanas mehānisms var vienlaikus nolaist vai pacelt apakšējo un augšējo daļu, lai gan veikalā teikts, ka nevar. Darbojas klusi. Matrača ierobežotājs pie kājām ir zems, nepārsniedz mana matrača augstumu un netraucē. Masāžas efekta trūkums neliek vilties. Esmu pārliecināts, ka viņš ir pārvērtēts. Kad atzveltne ir pacelta, pamatne neatkāpjas atpakaļ, tāpēc ir pienācīgs attālums līdz gultas galvgalim. Gulta ir ļoti ērta lietošanai kā dīvāns, lai sēdētu aar klēpjdatoru. Ir ļoti ērti skatīties televizoru, ja tas karājas pie sienas. Tomēr, ja tas stāv gultas līmenī, tad diez vai būs ērti to skatīties, jo šim modelim nav galvas balsta, un līdz ar to nekas netur galvu sēžot, ar laiku kakls sāk sāpēt dēļ uz nepieciešamību noliekt galvu uz priekšu. Rezumējot, pamatne ir lieliska. Uzticama, funkcionāla un nav dārga, es nevarēju atrast lētāku transformējamu pamatni. Bet tas nav dažu funkciju, kuru dēļ, iespējams, kāds vēlēsies paņemt pamatni, kas ir vēl dārgāka: pamatnes pārvietošana tuvāk sienai, paceļot muguru, galvas balsts un vibrējoša masāža.

Noderīga atsauksme? 8

Gulta S8 Ergo 3170

Izmērs: 90x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt