Apraksts

No pirmā acu uzmetiena spilvens S8 Indigo izskatās kā parasts dūnu spilvens, tomēr patiesībā tā ir sarežģīta 3 slāņu kombinācija.

Indigo piemīt anatomiskās īpašības kā klasiskā veida spilveniem, bet tam nav ierasto rullīšu, tādejādi nodrošinot perfektu komforta līmeni.

Anatomiskais spilvena atbalsts: revolucionārs materiāls NeoTakline, iekšējās ielikas ar oglekļa impregnēšanu Black Diamond


Noņemams elpojošs pārvalks:
Šveices premium klase
Sastāvs: 100% kokvilna
Pildījums: augstas kvalitātes videi draudzīgs pildījums "Gulbju dūnas"

Mākslīgās un ekoloģiskās "gulbju dūnas" - viens no dārgākajiem sintētiskiem pildījumiem. Dabīgās gulbju dūnas jau izsenis uzskatītas par maiguma un komforta etalonu, un mākslīgajā pildījumā "gulbju dūnās" šīs īpašības ir saglabātas, bet atšķiras vērtīgām īpašībām. Tajās neveidojas puve, kā tas mēdz būt dabīgajos pildījumos, nedzīvo baktērijas un putekļu ērces, hipoalerģisks. Materiāls neslīd un nesaplacinās atšķirībā no citiem mākslīgiem vai dabīgiem pildījumiem.

Izmēri:
Spilvenam Indigo lieliski der Eiropas izmēru spilvendrānasIzmērs

Garums

Platums

Augstums

Svars

S

60

38

9

2.05 kg

M

60

38

11,5

2.2 kg

L

60

38

14

2.35 kg


Īpašības

 • Tips

  Anatomisks pildījuma materiāls nodrošina pareizu galvas un kakla atbalstu

 • Augstums

 • Cietība

  Mīksts
  šajā kategorijā galvenokārt ietilpst klasiski pildīti spilveni, kā arī spilveni ar formas atmiņu, tādi modeļi ir piemēroti tajā skaitā arī bērniem.

  Elastīgs
  vidējas cietības spilvens, kas nodrošina mērenu kakla un sprandas atbalstu

 • Gulēšanas pozīcija

 • Apvalka materiāls

  Kokvilna dabisks augu izcelsmes audums, kas ražots no kokvilnas auga augļiem.

 • Pildījums

  Пена "Neo Taktile" Šis ir vienīgais materiāls pasaulē, kas ne tikai sniedz punktveida atbalstu ķermenim un sniedz tam nepārspējamu komfortu, bet tam piemīt arī termoregulācijas efekts, bez kura nav iespējams panākt labu miegu.

 • Unikālas īpašības

  Hipoalerģisks
  ražošanā izmantotie materiāli ir absolūti droši un neizraisa alerģiju

  Pildīts pārvalks
  spilveni ar noņemamu pārvalku, kura pamatā ir mīksts papildus slānis.

  Ar formas atmiņu
  unikālas viskoelastīgās putas pilnībā seko ķermeņa kontūrām

 • Zīmols

 • Dimensions

Materiāli un dizains

NeoTakline

Inovatīvs ASV zinātnieku atklājums. Materiāla pamats – iztvaikotas putas ar “atmiņu”, kurā neparādās mikroorganismi. Putas satur unikālas zilas un sārtas daļiņas, kas neitralizē kaitīgo ietekmi no elektromagnētiskā lauka starojuma uz cilvēka organismu. Miegs uz matračiem ar NeoTaktile ievērojami uzlabo pašsajūtu un stiprina imunitāti.

Atsauksmes

5

atsauksmes 4

100%

4 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Olita

Šis nav spilvens, bet gan mini mākonis. Mēs ar vīru tos iegādājāmies salonā, šoinga laikā. Mums ne tikai ieteica tos iegādāties, bet pat deva iespēju pamēģināt uz tiem apgulties. Sākumā man nederēja tieši vīram piemērotais augstuma izmērs, bet atnesa mazāku un tad es sajutu visu spilvena komfortu. Tādējādi mēs aizgājām laimīgi un ar pilnīgi jauniem spilveniem)

Noderīga atsauksme? 1

Hanss

Mūsdienās ir daudz spilvenu ar galvas formas atmiņu. Un tas nav pārsteidzoši. Es nopirku šo spilvenu, jo tas ir par saprātīgu cenu un ir pieejams dažādos izmēros. Piemēram, es paņēmu 14 cm biezu. Spilvens ir ērts, īpaši griežoties no vienas puses uz otru.

Noderīga atsauksme? 2

Anete

Šis tagad ir mans mīļākais spilvens. Esmu izmēģinājusi daudz dažādu spilvenu. Sākumā, protams, man bija jāpierod, bet tagad es nevaru gulēt uz citiem spilveniem, izņemot šo. Lieta tāda, ka tas ir elastīgs un vienlaikus mīksts. Man ir grūti aprakstīt, kā tas ir. Bet, ja jums ir iespēja, izmēģiniet to. Iesaku!

Noderīga atsauksme? 2

Helena

Nopirku vīram dāvanā spilvenu, tad paņēmu sev tādu pašu un mēģināju uz tā apgulties. Putu forma labi notur galvu. Tikko pamanāms rullītis vienā pusē labi pielāgojas manu plecu platumam, mani pleci ir mazi un trausli)

Noderīga atsauksme? 0

Spilvens S8 Indigo

Izmērs: 60x38x14

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt