Apraksts

Noliktavas izpārdošana!

Mīkstais galvgalis ar lakonisko dizainu, mūsdienu minimālisma stilā. Dziļās horizontālās atsaites uz galvgaļa pievieno apjomu un izteiksmi šim modelim.
Ieteicams Brera audums.

Raksturojums:
Platums 160
Garums 200

Galvgalvja augstums: 100 cm;

Komplektējās:
  • ar pamatmalu ar paceļamo mehānismu;
  • ar pamatni Plato
Guļamvietas augstums: 43 cm;
Maksimālais svars uz 1 guļamvietu: 140 kg
* Ieteicamais matrača augstums: no 23 cm;
* Veļas atvilktnes lietderīgais dziļums: 11 cm;

Īpatnības:
Galvgalvja mugurpuse ir izgatavota no tehniskā materiāla;
Vāki uz atvilktnēm nav noņemami.

Montāžas instrukcija

Atsauksmes

5

atsauksmes 11

100%

11 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Diana

Labvakar! Šodien piegādāja un uzstādīja manu ilgi gaidīto gultu. Viss noritēja ļoti ātri un efektīvi, un pats galvenais, bija ļoti patīkami, ka puiši paņēma līdzi prom visu iepakojumu. Šodien es esmu laimīgākais cilvēks pasaulē!

Noderīga atsauksme? 0

Līva N.

Būtībā mums vajadzēja gultu ar kasti mantu uzglabāšanai, jo ​​guļamistaba ir maza, bet mums ir daudz lietu. Mēs ilgi meklējām, līdz ieraudzījām šo gultu. Lieliski atbilst visām mūsu prasībām.

Noderīga atsauksme? 0

Ņikita

Man patīk dizains, reālajā dzīvē tas ir labāks nekā fotoattēlā, MDF un pastiprināti stūri. Apakšā attālums ir pietiekams jebkuram robotam putekļsūcējam.

Noderīga atsauksme? 6

July

Man ļoti patīk gulta.Krāsa - bēšs velūrs, tieši tāda, kādu vēlējos: drīzāk pelēcīgi bēša. Tieši aizkaru krāsā. Gaišas koka kājas, pietiekami augstas, lai notīrītu grīdu zem gultas. Piegāde teicama. Viss skaidri, ātri un ļoti profesionāli.

Noderīga atsauksme? 2

Nike

Gulta ir šika, ērta un montāža aizņēma tikai 40 minūtes.Liels paldies piegādes un montāžas darbiniekiem, viss notika ļoti ātri un profesionāli.

Noderīga atsauksme? 1

Marina

Mājaslapā izvēlējāmies gultu, un salona meitenes mums palīdzēja izvēlēties krāsu. Gulta skaista, nekas lieks. Lieliski iederas mana dēla istabā. Augstas kvalitātes, spēcīgas, vienmērīgas šuves. Ļoti apmierināti ar pirkumu.

Noderīga atsauksme? 0

Marta

Mūsdienīgs dizains, individuāls izmērs, kājas, lai zem gultas varētu iebraukt robots putekļusūcējs, labas kvalitātes gulta.

Noderīga atsauksme? 0

Leo

Paldies darbiniekiem par plašo informāciju un palīdzību ar krāsas izvēli. Gultu izgatavoja ļoti ātri un kvalitāte ir lieliska!

Noderīga atsauksme? 0

Rita

Lieliska gulta, atradu tieši to, kas iederas manā interjerā. Pēc salikšanas papildus pasūtīju dekoratīvos spilvenus. Gultas polsterējums ir ļoti jauks, kvalitāte izcila. Gultas augstums ļauj veikt tīrīšanu ar robotu putekļsūcēju. Es iesaku šo modeli.

Noderīga atsauksme? 0

Sanita

Ilgu laiku mēs ar vīru gatavojāmies nomainīt dīvānu pret gultu. Mēs izvēlējāmies starp vairākiem variantiem un galu galā iegādājāmies šo modeli. Pirmkārt, man patika izskats. Krāsa ir vienkārši brīnišķīga! Gulta lieliski iekļaujas interjerā.

Noderīga atsauksme? 3

Ieva

Liela, ērta gulta. Daudz vietas mantu glabāšanai. Zem gultas pat var savākt netīrumus ar putekļusūcēju.

Noderīga atsauksme? 8

Īpašības

Gulta S8 Lema (IN STOCK)

Audums:

Izmērs: 160x200

Funkcijas: Paceļamais mehānisms

Null € Šī ir zemākā cena 30 dienu laikā
RMTC: Null € -Null%