Apraksts

Ekspozīcijas izpārdošana!

Marlow galvgalis tiek pārdots kopā ar Kingston G&W pamatni (2 gab. - izmērs 80*200) un G&W Magnificent matraci - brūns (160*200).

1. Grezns un stilīgs MARLOW galvgalis patiks tiem, kas interjera dizainā sniedz priekšroku klasiskam stilam. Galvgaļa dizains neticamā veidā apvieno vieglumu, brīvību un pārsteidzošu līniju un formu skaidrību.

2. Pamatne Kingston G&W izgatavota no dažādu faktūru un krāsu mēbeļu auduma un ir piemērota jebkuram interjeram. Izceļ individuālo stilu un unikalitāti, piemērota jebkuram matracim.
Pamatne rada plakanu, stabilu platformu, lai matracis kalpotu ilgāk. Pamatnes rāmis ir izgatavots no izturīgākā un mitrumizturīgākā bērza saplākšņa. Šis materiāls ir stingrs un elastīgs, pateicoties šādai struktūrai, tas iztur lielas slodzes un ir videi draudzīgs. Universālā pamatne ir izgatavota no polsterējuma auduma, kura dažādība patīkami pārsteigs.

3. Grether&Wells Magnificent - augstākās kvalitātes ortopēdiskais matracis. Roku darbs, neizmantojot mehānismus. Cietība ir zemāka par vidējo, kas ļauj nodrošināt delikātu atbalstu katrai ķermeņa zonai. Gulēšana uz šāda matrača vienmēr priecēs ar savu mieru un komfortu. Turn Free tehnoloģija pilnībā novērš matrača apgriešanas nepieciešamību. Nav svara ierobežojumu.


Īpašības

Atsauksmes

Galvgalis S8 Marlow (EXPO)

Izmērs: 160

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt