0% лизинг 12 мес.

-40%

в наличии, быстрая доставка

Описание

Ортопедический матрас Serta Perfect Sleeper Bennett имеет высокую степень жесткости. Рекомендуется всем, кто проявляет заботу о личном здоровье. В равной степени подходит любым возрастным категориям, не имеет весовых ограничений.

В качестве основы используются:

 • Пружинный блок «720 FLEX ZONE Support System». Уникальность технологии 4D Spring Hard состоит в том, что пружины не соприкасаются друг с другом, работая в индивидуальном режиме. Даже самое малое движение вызывает работу центрального соединения, позволяя блоку пружин правильно и точно подстраиваться под любые анатомические особенности строения человеческого тела, создать анатомическую поддержку спины.
 • Натуральный войлок является защитной прослойкой пружинами и мягким наполнителем, продлевая срок службы матраса и его безопасность. К тому же, он правильно распределяет нагрузку по всей поверхности.
 • Комфортная упругая пена Serta Oxy Comfort с повышенными свойствами эластичности и проницаемости воздуха (на 70%). Наличие такого материала создает ощущение того, что вы отдыхаете на пушистом облаке.
 • Периметр матраса получил поддержку «Serta Total Edge», препятствующую деформации мягких слоев, а также увеличивающему площадь спального места.
 • Трикотажный слой, из которого изготовлено верхнее покрытие, является фирменной разработкой. «Advanced Comfort Quilt» изготавливается из мягкого трикотажа, холлотека, имеющего антиаллергенные свойства, и пены Serta Oxy Comfort, создающей условия для улучшенной проницаемости воздуха и создающей эффект микро массажа. Запатентованная технология «Cool Balance», предусматривающая встраивание сосновых волокон в основной материал, создает необычайно комфортный температурный режим в любое время года.
Расширенная гарантия 10 лет (при покупке с защитным чехлом)!

Достоинства Perfect Sleeper Bennett:

 • Без ограничений по весу;
 • Отличная воздухопроницаемость;
 • Наличие гипоаллергенных составляющих высшего класса;
 • Комфортные условия зимой и летом;
 • Экологичность;
 • Безопасность;
 • Длительный срок эксплуатации.

Матрас Serta Bennett – идеальный выбор для тех, кто разбирается в качественной мебели для сна и отдыха.

Характеристики

 • Тип

  пружинные

 • Высота матраса

  24

 • Спальное место

  Односпальные

  Полуторные

  Двуспальные

 • Жесткость

  жесткий

 • Вес на спальное место

  от 140 до 170 кг

 • Особенности

  Двусторонние

 • Для кого

  для взрослых

 • Наполнитель

  Пена Orto Foam

  Натуральное хлопковое волокно

 • Количество пружин

  720

 • Коллекция

  Serta

 • Пружинный блок

  Support System 4D Spring

 • Зональность

  не зональный

 • Слои матраса

  5

 • Гарантия, лет

  2

 • Бренд

  Serta

Отзывы

4,9

по отзывам 13 человек

93%

12 отзывов

6%

1 отзыв

0%

0 отзывов

0%

0 отзывов

0%

0 отзывов
+ Оставить отзыв

Диана

Этот матрас лучшее, что могло со мной произойти! Я такого комфорта просто не ожидала. Спасибо огромное консультанту за помощь с подбором!

Отзыв полезен? 0

Алиса

Матрас очень хорош, несмотря на жесткость, спать на нем очень комфортно. Первые две недели жутко болела спина, хотел уже поменять матрас на другую модель. Но потом прочитал, что первое время спина приходит в правильное положение из привычного неправильного оттого и боли. Оказалось на самом деле, спустя еще неделю всё прошло, сон исключительно комфортный Хорошее сочетание жесткости, упругости и удобства. Понимаю, что выбор сделан был не зря Рекомендую, достойный матрас.

Отзыв полезен? 1

Samanta

Отзыв полезен? 0

Valērija

Es izvēlējos šo matraci, lai aizstātu ļoti mīksto slip-style feel. Matracis ir brīnišķīgs, es šaubījos par izvēli starp šo variantu un Astoriju. Šis ir cietāks. Tas ir ļoti izturīgs un elastīgs vienlaicīgi, tāpēc nav sajūtas, ka jūs guļat uz grīdas. Idarīt izvēli man palīdzēja menedžeris Aleksandrs. Viņš uzklausīja visas manas šaubas, ļoti kompetenti ieteica dažādus padomus. Turklāt es sarunāju piegādi man ērtā dienā. Ļoti atsaucīgs un uzmanīgs, par ko liels paldies viņam! Esmu apmierināta gan ar matraci, gan ar servisu!

Отзыв полезен? 5

Svetlana

Šī ir mīlestība no pirmās nakts! Elastīgs, vidēji ciets un neticami ērts matracis.

Отзыв полезен? 5

Marianna

Cilvēkiem ar lielu svaru - tas ir īsts atradums! Mans vīrs ir diezgan liels, tāpēc iespiežas visos matračos. Mēs meklējām īpaši elastīgu, lai viņam būtu ērti gulēt. Un, urā, mēs beidzot to atradām! Matracis ir ļoti kvalitatīvs, emocijas pēc gulēšanas uz tā ir tikai pozitīvas. Liels paldies Askonai par veselīgu miegu!

Отзыв полезен? 10

Laura

Es izvēlējos matraci veikalā, draudzene visu laiku ieteica tieši Serta BENNETT, bet man tas šķita pārāk ciets. Gulēju uz tā apmēram 20 minūtes. Godīgi sakot, bija ļoti lielas bailes, ka galu galā tas nebūs īstais un nāksies nodarboties ar atgriešanu. Bet pārsteidzoši - matracis ir ļoti labs. Gulēt ir nereāli ērti. Esmu absolūtā sajūsmā!!!

Отзыв полезен? 6

Vilnis

Lielisks matracis !!! Mums ar sievu ir problēmas ar mugurkaulu, es gribēju medifleksu vai askonu (es paņēmu šo matraci un nekad to nenožēlošu !!!) Es to nopirku to mājaslapā oktobrī. Ir ļoti svarīgi iegādāties ar aizsarpārvalku , jo tas kalpos daudzas reizes ilgāk! Menedžeris nokārtoja visas papīrlietas, palīdzēju ar gultas auduma izvēli utt. Piegāde kopā ar ražošanu 3 nedēļas, kaut arī bija solīts, ka iespējams būs jāgaida ilgāk.

Отзыв полезен? 4

Daniels

Matracis ir vienkārši super! Mēs gribējām tieši cietu matraci. Tas ir ciets, bet ļoti ērts. Augšējais šuvju slānis padara to gaisīgu un ļoti ērtu, neskatoties uz norādīto papildus stingrību.

Отзыв полезен? 4

Kristīne

Es nopirku matraci Bennett, pēc diviem mēnešiem kakls un muguras lejasdaļa vairs nesāp. Man tam ir divi skaidrojumi, vai nu mans ķermenis atjaunojies līdz piecdesmit gadu vecumam ;), vai matracis labi pilda savu darbu. Ja kāds iepriekš būtu teicis, ka tas ir iespējams, es neticētu. Nevilcinieties! Pērciet kvalitatīvu, ērtu matraci un no rīta jums būs labs garastāvoklis un laba pašsajūta.

Отзыв полезен? 2

Maija

Matracis ir ļoti ērts. Gulēt uz tā ir viens prieks. Nav mīksts, bet atslābina ķermeni, un jūs jūtaties ērti. Mēs kaifojam))))

Отзыв полезен? 1

Dzintra

Es teikšu, ka matracis ir super. Matrači uz kuriem gulēju veikalos likās mīksti, jo man ir svars 110. Kad matraci atveda pie manis uz mājām, izrādījās, ka viņš ir ciets kā es vēlējos, un, kas ir pats pārsteidzošākais gan kakls, gan mugura vairs nesāp jau kopš pirmās dienas uz tā. Uz tā gulēt vienkārši lieliski un miegs ir patiešām spēcīgs. Uz ta negribas griezties, tas kaut kā apskauj visu ķermeni un tajā pašā saglabā stingrību. Ja kāds raksta, ka kaut kas sāp, neklausaties. Man ir 8 trūces skriemeļos un nekas nesāp. Matracis ir lielisks. To varētu padarīt vēl cietāku, bet droši vien tas ir domāts tieši šādai cietībai. Es ieteiktu.

Отзыв полезен? 17

Aleksandra

Pēc 1,5 mēnešu lietošanas Bennett matracis priekš manis joprojām ir ciets. Tas izpaužas kā sāpes plecā no rīta. Es vērsos pie uzņēmuma ar pieprasījumu pēc nomaiņas (cietības ziņā), bez problēmām nomainīju to uz Sandersu. Mēs guļam Memory Foam pusē, bez diskomforta.

Отзыв полезен? 13

0% лизинг 12 мес.

Матрас Serta BENNETT

Размер

636 €

Старая цена

1,060 €

Экономия

424 €

Посмотреть товар онлайн

Продавец покажет товар .Камеру включать не понадобится Посмотреть товар онлайн

Сопутствующие товары