Hilding Anderson ir lielākais koncerns Eiropā un Āzijā, kas ražo un pārdod matračus un preces miegam. Kopš 2010. gada Askona ir daļa no Zviedrijas korporācijas Hilding Anders

80

gadi veiksmes

Pateicoties daudzu gadu pieredzei mēs esam ieguvuši augstu reputāciju pasaules tirgū.

20

milj. cilvēku

Austrumeiropā guļ uz "Askonas" un katru gadu to kļūst par 2 miljoniem vairāk!

30

+ rūpnīcas

Eiropā un Āzijā

Mūsu misija

Mēs cenšamies, lai cilvēks būtu laimīgs un vesels, sniedzot spēkus un enerģiju tā sapņu īstenošanai.

Ikdienu mēs ražojam

9000

matračus

1000

spilvenus

600

gultas

300

dīvānus

Mūsu darbības principi

un uzņēmuma vērtības

Rūpes par cilvēkiem

Mūsu galvenais uzdevums ir padarīt cilvēkus laimīgus un veselīgus. Tāpēc mēs cenšamies nodot cilvēkiem pilnīga un ērta miega nozīmi. Mēs esam pārliecināti, ka cilvēka dzīves kvalitāte un veselības stāvoklis ir atkarīgs no miega kvalitātes.

Inovatīvums

Mēs cenšamies izmantot tikai jaunākos materiālus un inovatīvās metodes jaunu produktu izstrādē un ražošanā, kas būtiski uzlabo cilvēku miega kvalitāti un ļauj mums sasniegt apbrīnojamus rezultātus šajā jomā.

Godīgums un atvērtība

Uzņēmuma politika ir pilnīgi pārredzama: mēs esam atvērti sadarbībai. Pievienojoties pasaules vadošajiem ekspertiem veselīga miega jomā, mēs esam gatavi dalīties pieredzē, datos un pētījumu rezultātos.

Vadības līdzdalība uzņēmuma dzīvē

Vadība iesaistās visās uzņēmuma dzīves jomās, personīgi pārbauda katru produktu, sazinās ar klientiem un pārbauda procesus uzņēmumā. Reizi trijos mēnešos visa komanda strādā ar klientiem: saņem zvanus uz “karsto līniju”, ar piegādi brauc pie klientiem un strādā ražošanā. Tas palīdz kontrolēt visus darba precesus un labāk izprast klientu vajadzības.