Apraksts

Ekspozīcijas izpārdošana!

*Nav oriģinālajā iepakojumā.

Ortopēdiskais matracis Spine Health ar cietību, kas augstāka par vidējo. Piemērots cilvēkiem, kas izvēlas augstas klases produktus ar inovatīvām tehnoloģijām un mikromažas efektu. Šī matrača izmantošana nodrošina elastību, kas ir svarīga komforta sasniegšanai. Piemērots arī cilvēkiem ar lieko svaru.

Sastāvs:

 • 11 zonu patentēts atsperu bloks Special Adaptive System, ar dažādām cietības pakāpēm. Atsperes Medi Spring mucas formā ar palielinātu vītņu skaitu - to galvenais uzdevums ir atbalstīt mugurkaulu. Izturīgas, elastīgas Hour Glass atsperes, līdzīgas smilšu pulkstenim, tiek izmantotas vislielākā spiediena vietās. Tehnoloģija Special Adaptive System 11 ir ļauj pareizi sadalīt slodzi - nelielas slodzes laikā atbalsts būs mīksts un maigs, bet palielinātas slodzes gadījumā, atsperes pēc iespējas precīzāk pielāgojas ķermeņa parametriem, sniedzot komfortablus apstākļus.
 • Pilnīgi dabisks, hipoalerģisks kokosšķiedras slānis ir atbildīgs par nepieciešamās cietības pakāpes radīšanu, turklāt tas uzlabo atsperu bloka anatomisko efektu. Izturīga, saskaņā ar mūsdienu higiēnas standartiem, papildviela papildus piesūcināta ar lateksa saturošu šķīdumu, kas palielina elastību. Tam piemīt izcilas gaisa caurlaidības īpašības.
 • Medi Foam elastīgās putas spēj ātri atjaunot savu sākotnējo formu, sniedzot maigu masāžas efektu. Videi draudzīgs materiāls, sertificēts Certi Pur, pilnīgi drošs veselībai.
 • Perimetra stiprinājums ar Medi Foam putām.
 • Apvalks ar Mediflex komforta sistēmu. Antialerģisks pārklājums sastāv no augstas kvalitātes trikotāžas auduma ar Medi Foam putām un hollotēka šķiedrām. Trikotāža ir nodilumizturīga un uzlabo elastības īpašības, rada mikromasāžas efektu. Papildu antimikrobiālā impregnēšana ar sudraba joniem novērš pelējuma, mikroorganismu un nepatīkamās smakas rašanos. Īpašo šuvju izmantošana nesaspiež kapilārus miega stāvoklī, nodrošinot pareizu asinsriti, uzlabo termoregulāciju, kā arī gaisa caurlaidību.
Spine Health priekšrocības:
 • Ekoloģisks;
 • Neizraisa alerģiju;
 • Augstas higiēnas īpašības;
 • Aizsardzība pret pelējumu un mikrobiem;
 • Piemērots cilvēkiem ar lieko svaru;
 • Drošs;
 • Nodrošina pareizu asinsriti un nesaspiež asinsvadus.

Mediflex Spine Health matracis ir lieliska izvēle ikvienam, kas rūpējas par savu veselību.

Īpašības

Materiāli un dizains

Kokosriekstu Koira

Kokosriekstu koiras matrači ir ilgmūžīgi, nav pakļauti pūšanai un pelējumam, neuzsūc mitrumu un smaržas, kā arī traucē putekļu ērču rašanos.

MediFoam putas®

Elastīgas, putas ar sudraba Ag+ jonu pievienojumu. Nodrošina augstu komforta pakāpi, viegli atjaunojas un ir antiseptisks. Sudraba Ag+ joni ir dabiskais baktēriju aizsargs, novērš nepatīkamus aromātus un lieko mitrumu, novērš nevēlamu baktēriju vairošanos matracī.

Komforta sistēma Mediflex

Apvalks izgatavots no augstas kvalitātes trikotāžas, kā arī no holloteka higroalerģiskām šķiedrām un putām Mediflex. Neparasti mīksta, elastīga trikotāža ir apstrādāta ar īpašu impregnēšanu , kas neļauj parādīties putekļu ērcēm vai pelējumiem. Ir augstas higiēnas īpašības. Sudraba joni veido antimikrobu efektu, kā arī palīdz novērst nepatīkamu aromātu. Turklāt šāds sastāvs palīdz noņemt muskuļu spriegumu un veicina pilnīgu atslābumu. Unikālā šuvuma tehnoloģija nesaspiež asinsvadus un ļauj asinīm normāli cirkulēt pat ilgstoša miega laikā neatkarīgi no ķermeņa stāvokļa. Rada uzlabotu gaisa apmaiņu. Ir mikromasāžas efekts. Uzlabo tremoregulāciju.

Atsauksmes

Matracis SPINE HEALTH (EXPO)

Izmērs: 80x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt