Apraksts

Masāžas ierīce galvai un ķermenim Sleep.8 Head Massager Power Mood palīdzēs atslābināties un atpūsties pēc saspringtas darba dienas, kā arī palīdzēs sagatavoties miegam. Mīkstās 3D masāžas galviņas imitē profesionālu masāžu.

Ikdienas 10 minūšu masāžas seanss atbrīvos no nervu saspringuma un miegainības dienas laikā, noņems nogurumu, uzlabos asinsapgādi, palielinās darbaspējas.

Masāžas ierīce būs ideāli piemērota cilvēkiem, kuri ilgstoši sēž, dienas laikā maz kustās, cieš no galvas reiboņiem vai galvassāpēm un bezmiega, vai vienkārši rūpējas par savu veselību.

S8 Head Massager Power Mood - spēcīgs un kompakts, ar aizsardzību pret sasišanu - ērti paņemt līdzi kā lidmašīnā, tā arī izbraucienos ar vilcienu vai automašīnu.

Svarīgi zināt:

 -Iepriekš iestatītās programmas darbības laiks - 10 minūtes.

 -Pilna ierīces uzlāde - aptuveni 2 stundas

 -Ierīces lietošanai ir kontrindikācijas, ar tām var iepazīties lietošanas instrukcijā.


Ierīces priekšrocības:

 -Bezvadu

 -2 ātruma režīmi

 -2 rotācijas virzieni

 -Aizsardzība pret nejaušu mitruma iekļūšanu.


Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 4

100%

4 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Ivona

Tā ir sava veida laime. Ar aizvērtām acīm šķiet, ka masāža tiek veikta ar rokām, masē ne tikai galvu, bet arī plecus, kaklu un muguru! Brīnumaina ierīce! Un atī tas izskatās ļoti simpātiski

Noderīga atsauksme? 0

Laura

Ļoti forša atpūta! Ieslēdzu to uz 10 minūtes pirms gulētiešanas un uzreiz aizmiegu.

Noderīga atsauksme? 2

Liene

Es ilgi meklēju sev masieri, jo man bija apnikušas galvassāpes. Es saprotu, ka tās ir tikai mazkustīga dzīvesveida sekas, bet diemžēl es joprojām to nevaru mainīt. Sāku ar lētām ierīcēm aliexpress, ātri sapratu, ka tas ir pilnīgs absurds, un turpināju sērfot internetā. Tā rezultātā es saskāros ar šo modeli. Kas piesaistīja: kompaktums, iespēja noņemt masāžas galviņas un mazgāt tās, uzņēmuma ekspertums šajā jomā. Priekšrocības, ko atzīmēju pēc divu nedēļu lietošanas: to ir ļoti ērti turēt rokā, galva sāka sāpēt daudz retāk, tiešām daudz reiz mazāk. Kopumā ierīce ir ļoti forša, iesaku visiem.

Noderīga atsauksme? 3

Solvita

Pilnīgs prieks! Masieris ir ļoti kompakts, un to ir viegli ņemt līdzi komandējumos vai garos ceļojumos. Es to izmantoju pat kakla un plecu masāžai.

Noderīga atsauksme? 11

Masāžas ierīce galvai S8 Head Power Mood

Izmērs: 11x11x14

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt