Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Serta Astoria - divpusējs ortopēdiskais matracis. Ideāls risinājums cilvēkiem, kam ir svarīgs miegs un iespēja atjaunot spēkus priekš jauniem sasniegumiem. Cietības pakāpe ir augsta, kas ļauj mugurkaulam ilgstoši būt anatomiski pareizā stāvoklī. Nav svara ierobežojumu.

Sastāvs:

 • Unikāls atsperu bloks 720 FLEX ZONE Support System. Tehnoloģija 4D SPRING - atsperu rindas nav saistītas viena ar otru. Šī tehniskā īpašība ļauj pāriem gulēt daudz ciešāk un ērtāk, jo viena cilvēka kustības nejutīs otrs. Pateicoties centrālajam savienojumam, atsperes pie mazākās kustības uzsāk savu darbu un sniedz anatomisku atbalstu ķermenim. Atsperu bloks var ilgstoši izturēt lielas slodzes.
 • Baltais filcs, kas iegūts no dabīgas kokvilnas, tiek izmantots, lai aizsargātu mīkstos slāņus no nodiluma. Filca pievienošana ievērojami pagarina matrača kalpošanas laiku.
 • Elastīgās putas Serta Oxy Comfort ir inovatīvs materiāls, kas paredzēts gultas komforta uzlabošanai. Putām ir augsts gaisa apmaiņas līmenis - par 70% augstāks nekā citiem slāņiem. Šādas sistēmas pielietošana ļauj Jums izjust neparasti patīkamu ķermeņa bezsvara sajūtu un maksimāli iespējamo relaksāciju.
 • Serta Total Edge tehnoloģija - palielina gultas platību. Turklāt pilnībā likvidē mīksto slāņu noslīdēšanu.
 • Apvalks - trikotāžas materiāls. Tā ražošanai tika izmantota patentētā Advanced Comfort Quilt tehnoloģija - Serta Oxy Comfort un hollotēka antialerģiskās šķiedras. Turklāt ražošanas procesā trikotāža tiek papildināta ar priedes šķiedrām, kuras regulē temperatūras līdzsvaru. Šī kombinācija ļauj sasniegt augstu komforta līmeni gan vasarā, gan ziemā.
Paplašinātā garantija 10 gadi (ja iegādājas ar aizsargpārvalku)!  

Perfect Sleeper Astoria priekšrocības:

 • Piemērots dažāda svara kategorijām;
 • Sniedz anatomisko atbalstu mugurkaulam;
 • Ekoloģiskā tīrība;
 • Spēja uzturēt temperatūras līdzsvaru jebkurā gadalaikā;
 • Drošība;
 • Izturība.

Matracis Serta Astoria - Jūsu ideāla atpūta vasarā un ziemā!

Īpašības

 • Tips

  Atsperu ar atsperu bloku

 • Augstums, cm

  24

 • Guļvieta

  Vienguļamie
  platums no 60 līdz 120 cm

  Pusotra
  platums no 120 līdz 140 cm

  Divguļamie
  platums no 140 līdz 200 cm

 • Cietība

  ciets

 • Svars uz guļamvietas

  no 140 līdz 170 kg

 • Īpašības

  Apgriežams abas puses ir vienādas, bet matraci var apgriezt

 • Apzīmējums

  pieaugušajiem

 • Pildījums

  Putas Orto Foam
  porains, elastīgs, moderns, īpaši stiprs sintētisks materiāls

  Dabiskā kokvilnas šķiedra
  lieliski uzsūc mitrumu, ļauj iziet cauri gaisam, ļauj ādai elpot

 • Atsperu skaits

  720 tieši ietekmē ķermeņa atbalstu, jo vairāk atsperu - jo labāks ir ķermeņa atbalsts

 • Atsperu bloks

  Support System 4D Spring jaunās paaudzes atsperu blokam ir uzlabotas anatomiskās īpašības. Tas nodrošina augstu elastību, kas uzlabo asinsriti, rada vieglu masāžas efektu un nodrošina elastīgu atbalstu, nosacījumos, kad atsperes tiek pakļautas augstam spiedienam.

 • Zonalitāte

  nav zonu

 • Matrača slāņi

  5

 • Garantija, gadi

  2

 • Zīmols

  Serta

Materiāli un dizains

Juta

Dabisks izturīgs materiāls. Ciets izolējošs starpslānis starp atsperēm un mīksto pildījumu. Baltā Juta tiek izgatavota no attīrītas kokvilnas izejvielas, kurai ir liels blīvums un izturība. 

Oxy Comfort putas

Mūsdienīgs hipnoalerģisks materiāls, uz elastīgu poliuretāna putu, lateksa un viskozes pamata, kam piemīt paaugstināta elastība. Putām ir viendabīga struktūra, kas sastāv no gaisa burbuļiem. Putu struktūra ir atvērta, kas palielina matrača slāņu ventilāciju par 95%. Oxy Comfort ir hiperstabils materiāls attiecībā pret nodilumu.

Uzlabotās Comfort Quert komforta sistēma

Unikāla Advanced Comfort Quilt komforta sistēma veido nepieciešamo atbalstu, elastību un arī rada maigumu. Sastāv no patīkamas trikotāžas ar celulozes šķiedrām ar baltstobra priedes šķiedrām, antialerģiskām hollotec šķiedrām un šūnu putām Serta Oxy Comfort. Serta OxyFoam ievērojami palielina gaisa caurlaidību, kā arī rada mikromasāžas efektu. Pateicoties unikālajai patentētajai tehnoloģijai no abām matrača pusēm visā gada garumā, neatkarīgi no laikapstākļiem, tiek nodrošināta komfortabla temperatūra - vasarā nebūs karsti, bet ziemā - nebūs auksti. Augšējais slānis ir higiēnisks un izturīgs.

Atsauksmes

4,9

atsauksmes 12

93%

11 atsauksmes

6%

1 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Nellija

Liels paldies par matraci, esam ļoti apmierināti, viss tika piegādāts laikā (īpašs paldies), matrača stingrība ir lieliska! Iesaku visiem, īpaši tiem, kam ir muguras problēmas.

Noderīga atsauksme? 0

Anna

Matraci izvēlējos pēc atsauksmēm. Ierodoties veikalā, es paskatījos, apgūlos un sapratu, ka tas ir mans matracis. Uzreiz izvēlējāmies spilvenus un segu (arī izcilas kvalitātes, ērtas, iesaku). Matracis ir ļoti foršs, tu apgulies un kaifo.

Noderīga atsauksme? 2

Monika

Ļoti apmierināti ar izvēli!!! Rekomendēju

Noderīga atsauksme? 0

Kristaps

Liels paldies par matraci, esam ļoti apmierināti, visu piegādāja laikā (īpašs paldies), matrača cietība izcila! Iesaku visiem, īpaši tiem, kam ir muguras problēmas...

Noderīga atsauksme? 1

Laura

Lielisks matracis. Ļoti ērts. Paldies Askona. Saņēmu to ko vēlējos

Noderīga atsauksme? 0

Марк П.

У меня проблемная спина. При покупке матраса выбор пал на Астория. Доставка была выполнена вовремя. Спим уже год. Спина не болит. С матрасом никаких неприятных изменений не произошло.

Noderīga atsauksme? 12

Sanita

Izlasot atsauksmes, jau biju gatava ilgi pierast pie matrača, pie tā, ka tas būs ciets. Nekas tamlīdzīgs, nebija jāpierod - matracis iepatikās uzreiz. Pēc cietības pakāpes ļoti ērts, drīzāk elastīgs, nevis ciets. Smarža, kas bieži tiek pieminēta atsauksmēs, ir nenozīmīga. Esmu ļoti apmierināta ar matraci.

Noderīga atsauksme? 11

Dace

Bija mazliet cieti, sajūta, it kā tu guli uz soliņa. Bet pēc mēneša es jau nedaudz pieradu. Es lieliski guļu, mana mugura pārstāja sāpēt.

Noderīga atsauksme? 7

Juris

Es nopirku matraci un esmu laimīgs kā mazs bērns, mans svars ir 145 kg un šis modelis to ideāli iztur))))) Iesaku visiem apaļīgajiem

Noderīga atsauksme? 5

Evita Kalniņa

Ilgu laiku domāja pirkt Astoria matraci un tomēr nopirku un nenožēloju, sākumā vīram nepatika, teica, ka pārāk cieti, bet pēc kļuva labāk. Man agrāk tirpa roka, tagad vairs tā nav, un turklāt, vēl arī labi izguļos pa nakti, vienkārši super. Esam ļoti apmierināti ar pirkumu.

Noderīga atsauksme? 11

Baiba

Uz Astoria guļam jau pusotru gadu, mans svars ir 80, vīram 115, matracis der ideāli, rīti kļuva labāki un mugura vairs nesāp.

Noderīga atsauksme? 10

Jana

Esmu ļoti apmierināta ar šo matraci. Kas izvēlējos, pagulēju uz visiem matračiem, no šī (Astoria) negribēju nemaz celties, vīrs teica - ņemam.

Noderīga atsauksme? 8
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Matracis Astoria

Izmērs

664 €

Vecā cena

1,207 €

Ekonomija

543 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē