Apraksts

Ortopēdiskais matracis King Koil Greather & Wells Heaven Luxury ir izsmalcināts izstrādājums, ko ražo augstas klases profesionāļi. Visā lietošanas laikā matracī saglabājas to cilvēku siltums un mīlestība, kas rosīgi strādāja pie tā izgatavošanas, radot klientiem mājīgu un komfortablu guļvietu. Cietības pakāpe ir zemāka par vidējo, bez svara ierobežojumiem. Vienādi piemērots dažādu ķermeņu tipiem.

Par pamatu izmanto:

 • Septiņu zonu Soft Touch atsperes, kas kustās neatkarīgi viena no otras. Unikāls risinājums ļauj precīzi pielāgoties jebkurām anatomiskām īpašībām, uzturēt ķermeni pareizā stāvoklī visā atpūtas laikā. Tas garantē vienmērīgu svara sadalījumu visā matrača virsmā.
 • Linu audums – dabīgs antibakteriāls materiāls, ko izmanto kā aizsargslāni. Ir augstas termoregulējošas īpašības, nekrājas statiskā elektrība. Spēj labi absorbēt troksni un vibrāciju.
 • Comfort Foam puta ir matrača mīkstais slānis. Jaunums - ievērojams putu šūnu palielinājums, kas ļāva palielināt gaisa plūsmu par 30% salīdzinājumā ar parastajām putām. Turklāt likvidē mitruma rašanās iespēju, kas pats par sevi ievērojami palielina miega komfortu. Izturīgās Comfort Foam putas garantē paaugstinātu elastības līmeni ķermeņa atbalstam. Tehnoloģija Airflow ieviešana palīdz efektīvi un ātri izkliedēt siltumu. Process notiek trīs reizes ātrāk nekā izmantojot standarta putas, palīdzot radīt labvēlīgu miega mikroklimatu.
 • ap matrača perimetru veikts pastiprinājums, kas ļauj palielināt gulēšanas virsmas laukumu par 15%. Turklāt pastiprinājums ir atsperes bloka papildu aizsardzība pret bojājumiem.
 • Apvalks ir izgatavots no Beļģijas trikotāžas plātnes, kas veidota ar divkāršām Comfort Foam putām un augsta apjoma kokvilnas šķiedru. Mīksts, patīkams trikotāžas audums ar augstu nodilumizturības pakāpi. Kvalitatīvs materiāls lieliski caurlaiž gaisu, nepieļaujot mitruma iekļūšanu, lieliski glabā formu.

Greather&Wells Heaven Luxury priekšrocības:

 • roku darbs;
 • nav svara ierobežojuma;
 • drošs veselībai;
 • paaugstināts gaisa caurlaidības līmenis;
 • efektīva, ātra siltuma izkliedēšana;
 • anatomiskais atbalsts;
 • inovatīvu materiālu izmantošana;
 • izturība.

Matracis ir pieejams divās krāsās:

Heaven Luxury col2.png

Īpašības

 • Tips

  Atsperu ar atsperu bloku

 • Augstums, cm

  30

 • Guļvieta

  Vienguļamie
  platums no 60 līdz 120 cm

  Divguļamie
  platums no 140 līdz 200 cm

 • Cietība

 • Svars uz guļamvietas

 • Īpašības

  vienpusējie
  matracis nevar tikt apgriezts, ar formas atjaunošanas funkciju, saglabā savas īpašības visu ekspluatācijas laiku

  Pillow Top
  "mierīga miega efekts". Nodrošina ortopēdisku atbalstu ar mīkstu, pūkainu virsmu gulēšanai

 • Apzīmējums

  pieaugušajiem

  pusaudžiem
  no 10 līdz 19 gadiem, no 160 līdz 180 cm

 • Pildījums

  Dabīgais latekss
  dabīgs elastīgs materiāls ar atvērtu struktūru un augstu nodilumizturību

  Foam Orto Foam
  porains, elastīgs, moderns, īpaši stiprs sintētisks materiāls

  filcs
  blīvs neausts tekstilmateriāls no filcētas vilnas, kam ir unikāli zemu siltumvadītspēju un labu gaisa cirkulāciju

  Dabiskā kokvilnas šķiedra
  lieliski uzsūc mitrumu, ļauj iziet cauri gaisam, ļauj ādai elpot

  Augsta komforta putas
  ar mikro gaisa cirkulācijas tehnoloģiju - pilnīga gaisa caurlaidība, pateicoties ātrai un efektīvai siltuma izkliedēšanai, novērš mitruma veidošanos

  Augsta blīvuma putas
  kalpo matrača struktūras nostiprināšanai, palielinot matrača izturību un palielinot guļamvirsmu līdz pat 15%

  Putas ar mikromasāžas efektu
  porains, elastīgs, moderns, īpaši stiprs sintētisks materiāls ar šūnu struktūru.

 • Atsperu skaits

  no 2000 tieši ietekmē ķermeņa atbalstu, jo vairāk atsperu - jo labāks ir ķermeņa atbalsts

 • Kolekcija

 • Matrača krāsa

 • Atsperu bloks

  Pocket neatkarīgu atsperu bloks, no kuriem katra atspere atrodas atsevišķā maisiņā un punktiski reaģē uz mazāko kustību. Tas nodrošina atsperu autonomu darbību un to saspiešanos neatkarīgi no blakus esošajām atsperēm. Matrači ar Pocket bloku nodrošina ortopēdisku efektu un dabisku mugurkaula stāvokli.

 • Zonalitāte

  7-zone maksimāli atbilst cilvēka ķermeņa anatomiskajām īpatnībām. Tajā tiek izceltas zonas zem galvas, pleciem, muguras lejasdaļu, gurniem, ceļgaliem, ikriem, pēdām. Šādos matračos katra zona nodrošina optimālu atbalstu konkrētai ķermeņa daļai. Ieteicams cilvēkiem ar lielu lieko svaru.

 • Matrača slāņi

  7

 • Garantija, gadi

  2

 • Zīmols

 • Dimensions

Materiāli un dizains

Dabīgais latekss

Porains, elastīgs, ilgmūžīgs materiāls. Tiek izgatavots no Hevejas kaučuka gumijas koka  sulas. Tas ir termostabils un antiseptisks.

Comfort Foam with Airflow technology putas

Nodrošina pareizu gaisa mikrocirkulāciju un veicina maksimālu komfortu, ātri un efektīvi izkliedējot ķermeņa siltumu.

Kokvilnas filcs

Balts kokvilnas filcs - izolācijas slānis, kas aizsargā komforta slāņus no nodiluma, ko rada atsperes bloks. Veicina pareizo slodzes sadali. Ļauj ievērojami pagarināt matrača kalpošanas termiņu.

Beļģijas trikotāža

Neparasti patīkams materiāls, attiecināms pie luksusa klasi. Raksturo laba gaisa caurlaidība. Nodrošina komfortablu ķermeņa temperatūru miega periodā. Kontrolē mitruma iztvaikošanas procesu.

Lins

Dabīgs materiāls, kas nodrošina labvēlīgus miega apstākļus. Pat ilgstošajās slodzēs saglabā savu formu. Lieliski absorbē troksni un vibrāciju. Izslēdz statiskās elektrības uzkrāšanos.

Anatomisks atsperu bloks Soft Touch 7 zonas 150 mm augsts

Neatkarīgo anatomisko atsperu sistēma, sastāv no klasiskas formas atsperēm, no kurām katra ir ievietota auduma maisiņā. Katrai atsperei ir divi papildus pakāpieni augšā un apakšā maigākam atbalstam. Atspere ir saspiesta līdz klasiskās atsperes līmenim un pastāvīgi atrodas zem augsta spiediena.

Atsauksmes

5

atsauksmes 8

100%

8 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Anna

Mīksts kā mākonis - virsū kokvilna, iekšā ciets. Augstums -30 cm. Bez trokšņiem, ja partneris maina pozu.
Tas ir vienkārši lielisks!! Virspusē jūtama maiguma sajūta un tajā pašā laikā iekšā cietība (spēks). Gribējās, kā rakstīt “mīksts” un šaubījos, ka pēkšņi būs ļoti mīksts, bet man patīk vidēji/cieti. Bet tas ir vienkārši lielisks! tajā viss ir padomāts!!

Noderīga atsauksme? 5

Ansis

Matracis ir grezns. Naudas vērts, lai gan, protams, būtu labāk, lai būtu lētāks. Apguļos uz matrača un uzreiz atpūšos, aizmiegu 5 minūšu laikā. Ļoti ērti.

Noderīga atsauksme? 3

MĀRTIŅŠ

Nopirkām šo grezno matraci, tagad guļam un nevaram pārstāt priecāties, matracis nav lēts, bet ir tā vērts

Noderīga atsauksme? 4

Gedeminas

Grezns matracis. Jā dārgais. Bet, apguloties uz tā un pavadot pirmo nakti, visi jautājumi par cenu tika atcelti. Es pat samaksātu vēl vairāk. Šo skaisto matraci saņēmu gada sākumā. Es gribu atzīmēt, ka katru nākamo reizi, kad uz tā guļu, es piedzīvoju arvien lielāku baudu. Pirmajās pāris naktīs sāpēja muguras lejasdaļa. Bet tas ir tāpēc, ka mans mugurkauls pirmo reizi pēc ilga laika bija pareizajā stāvoklī. Sāpes pazuda un tagad katru rītu, kad pamostos, es jūtos kā supervaronis. Apkopē bija nelielas neērtības, taču tas ir ar visiem matračiem vienādi. Tāpēc pelnīti 6 zvaigznes no 5. Iesaku!

Noderīga atsauksme? 9

Laima

Šis ir dievišķs matracis.Kad tas tika atvests un mēs uz tā gulējām, man galvā bija tikai viena doma - tas ir katra eiro vērts. Ļoti mīksts, skaists un augsts. Es guļu kā karaliene! Beidzot atbrīvojos no bezmiega. 10 punkti.

Noderīga atsauksme? 15

Kristaps

Esmu apmieināts, ļoti labs matracis

Noderīga atsauksme? 1

Annika

Man ļoti patīk gulēt uz šī matrača. Pirktām janvārī, mēs guļam jau vairākus mēnešus un nekad neesam nožēlojuši, ka nopirkām tieši šo. Jā, nedaudz dārgi, bet tas tiešām ir tās naudas vērts. Sākumā es izvēlējos lētāku matraci, pamēģināju uz tā pagulēt veikalā un sapratu, ka tas man neder. Pēc tam pamēģinājām šo un  vīram tas ļoti iepatikās :))) lai gan viņam vairāk patīk cietāki matrači. Kopumā es ieteiktu, matracis ir patiešām labs!

Noderīga atsauksme? 10

Jolanta

Mēs guļam uz Heaven Luxury matrača 4 mēnešus. Esam ļoti apmierināti ar pirkumu. Matracis ir šiks, ciets, augsts. Gulta ar viņu kļuva vienkārši karaliska! Mēs mainījām veco matraci muguras sāpju dēļ, meklējām cietāku, pamēģinājām veikalā Luxury, un mēs nolēmām palikt pie tā. Saskaņā ar tā īpašībām matracis ir klasificēts kā cietāks par vidējo, bet tas ir saistīts tikai ar mīkstu lateksa virsējo slāni. Matracis ērti atbalsta muguru, uz tā ir ļoti ērti sēdēt, stiprs atbalsts matrača malās. Gulēšana noteikti ir kļuvusi labāka, sāpes mugurā vairs netraucē. Vecais matracis tika aizvests uz vasarnīcu, bet pēc Luxury vairs nevaram uz tā gulēt, tāpēc arī tur nomainīsim matraci!

Noderīga atsauksme? 4

Matracis Grether&Wells HEAVEN LUXURY

Izmērs: 140x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt