Apraksts

Simple matrača aizsargpārvalks ir neaizstājams risinājums ikvienam, kas vēlas uzturēt guļamvietas higiēnu. Pārvalks aizsargā gultu no mikroorganismu un pelējuma attīstības, novērš vīrusu un baktēriju rašanos. Pārvalks nodrošina perfektu matrača pārklājumu, tam ir noslēgtas vīles, kas nodrošina gultas aizsardzību no visām pusēm. Pateicoties unikālajai membrānai, produkts aizsargā matraci no mitruma un ir ļoti elpojošs, pilnībā veicina veselīgu un ciešu miegu.

Pārvalks aizsargā: no nejaušas ūdens iekļūšanas, netīrumiem, kā arī no pārmērīga mitruma, ko cilvēks izdala (svīst) nakts laikā. Bez aizsargājoša pārvalka mitrums, ko cilvēks izdala miega laikā iesūcas matracī, bet to nevar mazgāt, tāpēc aizsargpārvalks ir ideāls risinājums gultas higiēnas uzturēšanai.

Pārvalka augšdaļa ir izgatavota no hipoalerģiska trikotāžas auduma.

Sastāvs: trikotāžas audums ( 100% PE)


Otrais slānis ir membrāna ar mazām porām, kas ļauj gaisam iziet cauri, vienlaikus atgrūžot mitrumu. Uz matrača ar pārvalku būs komfortabli gulēt jebkurā gadalaikā.

Sastāvs: mitrumizturīgs aizsargslānis (100% poliuretāns)

Pārvalka priekšrocības:

100% guļamvietas higiēna;
 dezinfekcijas iespēja (to var mazgāt un žāvēt   augstā temperatūrā);
 elpojošs;
 kluss
 barjera pret pelējuma, vīrusu, alergēnu attīstību;
 aizsardzība pret mitrumu;
 putekļu ērcītes barjera.

 

Izmēri: 90*200, 140*200, 160*200, 180*200

Īpašības

Atsauksmes

4,7

atsauksmes 10

85%

8 atsauksmes

8%

1 atsauksmes

6%

1 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Karīna

Man nav ar ko salīdzināt, bet, balstoties uz citu cilvēku atsauksmēm, atzīmēšu, ka nav nekādu skaņu (tas var būt atkarīgs arī no matrača un palaga), palagi neslīd, gan tie, kas ir ar elastīgu gumiju, gan parastie palagi. Matrača virspuse labi iederas atbilstoši matrača izmēram (aizsargapvalks 200 * 180 uz 200 * 180, 25cm bieza matrača), tas nekustas gar pašu matraci. Dažreiz ir karsts, bet es nezinu, vai tā ir aizsargapvalka vaina vai nē. Nav nācies pārbaudīt mitrumizturību. Bet, spriežot pēc tā, cik slikti viņš veic atspiežas pēc mazgāšanas, viņš nelaidīs cauri ūdeni uz matrača. Tas žūst ilgu laiku, bet tas ir sagaidāms. Tas patiešām aizsargā matraci no netīrumiem, spriežot pēc tā, cik bieži matrača pārvalks ir jāmazgā, neskatoties uz maksimālu tīrības ievērošanu.

Noderīga atsauksme? 5

Līga

Lielisks matrača pārklājs. Bišķin krakšķ, ja lieto bez palaga. Bet, ja virsū ir palags, čaukstēšana, pat ja tā ir, nav sadzirdama. Palags nenobrauc. Varbūt tāpēc, ka tam ir elastīga josla gar malu, bet tp palagu, kas ir bez gumijas es iespraužu zem paša matrača. Pārvalks ir uzlikts uz manas meitas gultā, un es arī tur bieži guļu, tāpēc varu droši apgalvot, ka uz tā nesvīst. Nekad. Periodiski matrača virspuse kļūst mitra no bērnu maisījuma vai kakao, un tas ir jāizmazgā. Kas attiecas uz mazgāšanu: es to vienmēr mazgāju atsevišķi no cita veļas, nepārslogoju veļasmašīnu, tāpēc mitrie palagi dēļ šī aizsargmatrača nav aktuāla problēma priekš mums, kā arī tas, ka pēc mazgāšanas no tā ilgi tek ūdens, ja tas netiek izspiests. Jā, tas nedaudz pilina, bet ne kritiski. Vienkārši, tiklīdz tas izžūst vienā pusē, es to pārlieku uz otru.

Noderīga atsauksme? 2

Маргарита

Чехол по размерам матраса, идеально садится, немного шуршит, но ночью когда спишь, то не страшно. Надеюсь, что обещанная гарантия не подведет

Noderīga atsauksme? 10

Sintija

Kraukšķ, čaukst. Bet man nebija citas izvēles, jo saka, ka uz velūra apvalka gulēt ir karsti. Nācās paņemt šo.

Noderīga atsauksme? 3

Aleksandra

Sākumā tas nedaudz čaukstēja, neparasti, bet pie tā pieradu diezgan ātri. Priecājos, ka palags no manis vairs nebēg, jo daudz kustos un griežos miega laikā. Noteikti nekļūst slapjš. Un tiem, kam ir nestandarta matracis, vienkārši paņemiet tuvākā izmēra pārvalku, tas lieliski stiepjas (tikai kaut kur ap malām būs tīkliņš, nevis frotē virsma).

Noderīga atsauksme? 7

Inese

Mēs izmantojam apvalku jau gadu, viss ir kārtībā. Bet vissvarīgākais, kas mani pamudināja rakstīt atsauksmi, ir pēdējais gadījums ar suni. Mans mīlulis no naktsgaldiņa paņēma sejas eļļas pudeli un košļāja korķi tieši gultas vidū. Protams, visa eļļa izlija. Pārnākusi mājās no darba ar trīcošu roku, es sāku vispirms pacelt palagu, pēc tam ņemt nost aizsargapvalku. Matracis ir dārgs. Un kā jauns. Pārvalks to ir pasargājis. Visa eļļa ir palikusi uz aizsargapvalka un palaga. Esmu ļoti priecīga

Noderīga atsauksme? 4

Iveta

Aizsargapvalks ir ļoti foršs! Tik gaisīgs, viegls, bet ūdensizturīgs!))) Es esmu apmierināta ar pirkumu) paldies!

Noderīga atsauksme? 2

Kate

Pēc drauga ieteikuma kopā ar matraci nopirku virsmatraci un tas noderēja jau pirmajā vakarā. Es nemanīju savu neveiklību, bet tad kaut kas nogāja greizi un visas vakariņas ar svecēm nonāca gultā. Matrača pārvalks bija stipri bojāts, bet pats galvenais, matracis palika neskarts un tīrs, turklāt tas ir ļoti dārgs. Katram gadījumam nolēmu nopirkt vēl 2.

Noderīga atsauksme? 0

Mark

Skaists pārvalks, pirkts kopā ar matraci. Tas kalpoja septiņus gadus, tagad membrāna ir sākusi drupt, ņemsim citu. Matrača pārvalks pildīja savas funkcijas 100%, matracis kā jauns pēc septiņu gadu lietošanas. Pārvalku mazgāju trīs reizes bez izspiešanas.

Noderīga atsauksme? 0

Helen

Pārvalku iegādājos speciāli Askona matracim, iepriekš, iegādājoties matraci, lai pagarinātu garantiju, iegādājos pārvalka vienkāršoto modeli. Viss lieliski tiek nosegts un pasargā matraci no visdažādākajām niansēm.

Noderīga atsauksme? 0

matracis aizsargpārvalks S8 Simple

Izmērs: 140x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt