INTERNETA VEIKALA

PREČU IEPIRKŠANĀS NOTEIKUMI

Iepirkšanās askona.eu interneta veikalā ļaus Jums ietaupīt gan naudu, gan laiku! Pateicoties zemām administrēšanas izmaksām, mums ir iespēja Jums piedāvāt preces par izdevīgākām cenām.

VISPĀRĒJIE NOSACĪJUMI

 1. Šie Interneta veikala www.askona.lv preču iepirkšanās noteikumi (turpmāk – „Noteikumi”) paredz vispārējos interneta veikala www.askona.lv (turpmāk – „askona.lv”) nosacījumus. Noteikumi ir piemērojami, ja Jūs kā Pircējs izvēlaties, pasūtat un iegādājaties interneta veikalā askona.lv piedāvātās preces vai jebkādā citā veidā izmantojat interneta veikala sniegtos pakalpojumus.
 2. Interneta veikalā askona.lv preču tirdzniecību organizē, pilda, pārdod preces un ar to saistītos pakalpojumus - SIA "TH Askona", juridiskā adrese: Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130, Latvija, reģistrācijas nr.: 40203239369, PVN maksātāja kods LV 40203239369 (turpmāk – “mēs” vai „Askona” vai „Pārdevējs”).
 3. Kopā ar Pircēja iesniegto preču pasūtījumu šie Noteikumi kļūst par starp Jums kā Pircēju un mums kā Pārdevēju noslēgtu preču pirkšanas - pārdošanas distances līgumu (turpmāk - Līgums) un ir abām pusēm saistošs juridisks dokuments.
 4. Mēs saglabājam sev tiesības vienpusēji grozīt, labot vai papildināt šos Noteikumus. Jums, iepērkoties Mūsu interneta veikalā, piemērojami Noteikumi, kas ir spēkā pasūtījuma iesniegšanas brīdī un ir publicēti mūsu interneta veikalā, tādēļ Jums ar šiem Noteikumiem jaiepazīstas katrā iepirkšanās reizē. Ja Jūs pēc grozīto Noteikumu publicēšanas interneta veikalā veicat pasūtījumu, uzskatāms, ka Jūs esat iepazinies ar jaunajiem grozījumiem.

PRECES IESPĒJAMS PASŪTĪT:

 1. Mūsu mājas lapā interneta veikalā askona.lv, reģistrējoties un aizpildot pasūtījuma formu (rekomendējam, jo šādi Jums būs iespēja sekot līdz sava pasūtījuma apstrādes gaitai). Reģistrēšanās mūsu mājas lapas interneta veikalā sniegs Jums iespēju Jūsu pirkuma grozam pievienot vienu vai vairākas preces, apskatīties agrāko pirkumu vēsturi, ievadīt vairākas piegādes adreses, izvēlēties sev vēlamo piegādes veidu, ērtāk un ātrāk iegādāties preces uz nomaksu un labot savus datus.
 2. Sūtot pasūtījuma pieteikumu pa e-pastu: shop@askona.eu Veicot pasūtījumu pa e-pastu, norādiet Jums interesējošo preci, preces cenu, vēlamo piegādes laiku un precīzu piegādes adresi, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru. Līgums uzskatāms par noslēgtu, ja Jūs kā Pircējs sagatavojat un iesniedzat interneta veikalā askona.lv vai pa tālruni vai pa e-pastu preču pasūtījumu, Noteikumos vai pasūtījumā noteiktā kārtībā un termiņos veicat apmaksu (ja Pircējs ir izvēlējies, ka par precēm norēķināsies pasūtīšanas laikā) un uz Jūsu kā Pircēja norādīto elektronisko pastu mēs kā Pārdevējs nosūtam apstiprinājumu, ka Jūsu kā Pircēja pasūtījums ir pieņemts.

Līgums ir spēkā līdz pušu saistību pilnīgai izpildei, kas izriet no Līguma, izņemot gadījumos, kad tiek izmantotas Jūsu kā patērētāja atteikuma tiesības un Jūs vienpusēji atkāpjaties no Līguma.

IEPIRKŠANĀS NOTEIKUMI:

 1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā askona.lv nosaka 2014.gada 20.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu"., kas nosaka pirms distances līguma noslēgšanas sniedzamās un distances līgumā ietveramās informācijas saturu, tās sniegšanas kārtību, atteikuma tiesību īstenošanas termiņus un kārtību, patērētāja un pārdevēja tiesības un pienākumus atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, kā arī atteikuma veidlapas paraugu un izņēmumus attiecībā uz atteikuma tiesību izmantošanu.
 2. Šie Noteikumi ir saistoši jebkuram interneta veikala askona.lv lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā –reģistrējoties mājas lapā interneta veikalā un aizpildot pasūtījuma formu vai e-pastu.
 3. Reģistrējoties askona.eu mājas lapā, Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar internetveikala askona.eu privātuma politikā norādīto informāciju par Jūsu sniegto personas datu apstrādi, tiesībām un aizsardzību.
 4. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā interneta veikalā pasūtījuma iesniegšanas brīdī. Preces cenas norādītas ar PVN likmi, kas ir atbilstoša LR normatīvajiem aktiem.
 5. Norēķināšanās askona.eu internetveikalā iespējams EUR.
 6. Askona.eu patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu.
 7. Preces cenas un preču piedāvājums askona.lv veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma, izņemot jau veiktajos pasūtījumos minētās preces cenas.
 8. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.
 9. Jebkuras informācijas pārpublicēšana bez atsauces uz askona.lv stingri aizliegta.
 10. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Preču pasūtīšana interneta veikalā www.askona.lv :

 • Izvēlieties sev interesējošo preci vai preces, norādiet skaitu un pievienojiet to Jūsu pirkuma grozam, nospiežot uz „Ielikt grozā”;
 • Ja vēlaties pirkuma grozam pievienot vēl kādu preci, spiediet „Turpināt iepirkšanos”, savukārt ja vēlaties noformēt pasūtījumu, spiediet uz lapas augšējā vai apakšējā daļā redzamo „Turpināt”. Informāciju par orientējošo piegādes cenu Jūs atradīsiet sadaļā "Piegādes izmaksas".

1.solis:
Ja Jums jau ir interneta veikala askona.lv lietotāja konts vai jau agrāk esiet iepircies askona.eu - ievadiet e-pasta adresi un paroli kā jau esošais klients. Ja iepērcieties askona.lv pirmo reizi reģistrējaties un veicat pasūtijumus jau kā mūsu klients.

2.solis:
Informācija par klientu:

 • Aizpildiet obligātos laukus un izveidojiet individuālos pievienošanās datus (e-pasta adresi un paroli), kurus Jūs apņematies glabāt noslēpumā un neatklāt tos citām trešajām personām.
 • Ja vēlaties pasūtīt kā fiziska persona, reģistrējoties aizpildiet fiziskas personas informāciju.
 • Ja vēlaties pasūtīt kā juridiska persona, reģistrējoties aizpildiet juridiskas personas informāciju.
 • Ja vēlaties iegādāties preci uz nomaksu, aizpildiet līzingam nepieciešamos laukus.

Jūs esat atbildīgs par to, lai reģistrācijas anketā norādītie dati būtu precīzi, pareizi un izsmeļoši. Ja mainās Jūsu reģistrācijas formā norādītie dati, Jums tie ir nekavējoties jāatjauno. Informējam, ka mēs nekādā gadījumā neesam atbildīgi par zaudējumiem, kas radušies Jums un (vai) trešajām personām tādēļ, ka Jūs esat norādījis nepareizus un (vai) neizsmeļošus personas datus, vai tos neesat aktualizējis.

Jums ir tiesības jebkurā brīdī anulēt savu reģistrāciju interneta veikalā. Anulējot reģistrāciju, Jums nebūs iespējas izmantot interneta veikalu un tajā iegādāties preces. Jūs iegūstat tiesības atkal iegādāties preces interneta veikalā, tikai veicot jaunu reģistrāciju interneta veikalā.

Turklāt, tiecoties samazināt risku nelikumīgas pieslēgšanās pie interneta veikala Jūsu vārdā, rekomendējam izveidot sarežģītu, grūti atminamu paroli (rekomendējams paroli izveidot no ne mazāk kā 8 simboliem, izmantojot lielos un mazos burtus, ciparus un pieturzīmes, izvairīties no viegli atminamiem vārdiem (piemēram, Jūsu vārda, uzvārda u. c.) un (vai) cipariem (piemēram, Jūsu dzimšanas datums) u. c.) un mainīt to ne retāk kā ik pēc 6 (sešiem) mēnešiem. Jūs esat atbildīgs par Jūsu izveidoto pieslēgšanās datu sarežģītību un to saglabāšanu, kā arī par jebkurām darbībām (datu nodošanu, iesniegtajiem preču pasūtījumiem, Jūsu komentāriem u. c.), kuras interneta veikalā veiktas, pievienojoties ar individuālu Jūsu lietotāja vārdu un paroli.

Ja trešās personas, izmantojot Jūsu pievienošanās datus pieslēdzas pie interneta veikala un veic pasūtījumus, mēs šo personu uzskatām par Jūsu pārstāvi, kuram Jūs esat uzticējis veikt preču pasūtījumus Jūsu vārdā. Ja Jūs nozaudējat pieslēgšanās datus, Jums ir nekavējoties par to jāinformē mūs pa pastu, telefonu vai nosūtot elektronisko vēstuli pa e-pastu, vai nekavējoties jānomaina pieslēgšanās dati, pievienojoties pie interneta veikala sistēmas sadaļā „Mani dati”. Šādos gadījumos mēs nevaram būt un nebūsim uzskatāmi kā atbildīgie par zaudējumu rašanos, kas nodarīti Jums, trešajām personām, pieslēdzoties pie interneta veikala, izmantojot Jūsu pieslēgšanās datus. Pieslēgšanās datu drošība ir būtiska norēķinu ar debetkartēm vai kredītkartēm gadījumā.

3.solis:
Piegādes adrese:

 • Norādiet piegādes adresi, uz kuru kurjeram būs jānogādā Jūsu pasūtījums, ja vēlaties, lai pasūtījumu Jums piegādā uz Jūsu norādīto adresi.

4.solis:
Piegādes veids:

 • Izvēlieties un atzīmējiet vēlamo piegādes veidu vai saņemšanu mūsu noliktavā.

5.solis:
Apmaksas veids:

 • Izvēlieties un atzīmējiet vēlamo apmaksas veidu.

6. solis:
Pārlūkot pasūtījumu:

 • Jums parādīsies Jūsu pasūtījums un kopējā summa. Ja nevēlaties mainīt groza saturu, spiediet "Veikt pasūtījumu" un Jūsu pasūtījuma noformēšana būs pabeigta.

Uz ekrāna parādīsies informācija: "Paldies par pirkumu! Jūsu pasūtījums ir saņemts. Jūsu pasūtījuma Nr. ir: …”, kā arī uz Jūsu norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu.

Izdarot pirkumu elektroniski, pārliecinieties vai „Preču grozā” ir viss, ko vēlaties. Preču grozu Jūs variet dzēst un pārrēķināt, mainot preču daudzumus, vienības un preces.

Aizpildot informāciju par piegādes vietu, kontaktus, līzinga informāciju, Jūs variet atkārtoti mainīt „Preču grozu”, atgriežoties tajā izmantojot opciju „Mainīt groza saturu”.

Mūsu Tirdzniecības pārstāvis reģistrēs un apstrādās Jūsu pirkumu darba dienās no plkst.10:00 – 18:00. Pēc pasūtījuma saņemšanas attiecīgais mūsu tirdzniecības pārstāvis ar Jums sazināsies, lai apstiprinātu pasūtījumu un/vai vienotos par apmaksas un piegādes detaļām.

Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esiet saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē, izņemot slēptos defektus.

Ņemiet vērā, ka Jums nepārbaudot preces stāvokli, piegādāto preču komplektāciju un kvalitāti, nepiefiksējot datus par preces bojājumiem, Prece ir uzskatāma par piegādātu atbilstoši veiktajam pasūtījumam un pienācīgā kvalitātē.

Preču pasūtīšana, zvanot pa tālruni:
 • Izvēlieties sev interesējošo preci;
 • Sadaļā "Kontakti" atrodiet un sazinieties ar kādu no mūsu tirdzniecības pārstāvjiem vai administratori.
 • Mūsu Tirdzniecības pārstāvis reģistrēs un apstrādās Jūsu pirkumu darba dienās no plkst.10:00 – 18:00. Ar tirdzniecības pārstāvi vienojieties par apmaksas veidu, piegādes laiku un adresi;
 • Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esiet saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē, izņemot slēptos defektus.
 • Ņemiet vērā, ka Jums nepārbaudot preces stāvokli, piegādāto preču komplektāciju un kvalitāti, nepiefiksējot datus par preces bojājumiem, Prece ir uzskatāma par piegādātu atbilstoši veiktajam pasūtījumam un pienācīgā kvalitātē.
Preču pasūtīšana pa e-pastu:
 • Izvēlieties sev interesējošo preci;
 • Noformējot pasūtījumu elektroniski, lūdzam norādīt preces nosaukumu, preces cenu, vēlamo piegādes laiku un adresi, Jūsu vārdu, uzvārdu un saziņai tālruņa numuru, un nosūtiet e-pastu uz adresi: shop@askona.eu .
 • Mūsu Tirdzniecības pārstāvis reģistrēs un apstrādās Jūsu pirkumu darba dienās no plkst. 10:00 – 18:00. Mūsu Tirdzniecības pārstāvis ar Jums sazināsies, nosūtot e-pastu vai sazvanoties uz Jūsu norādīto tālruņa numuru, lai informētu par preces pieejamību noliktavā un vienotos par citām piegādes un apmaksas detaļām;
 • Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esiet saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē, izņemot slēptos defektus.
 • Ņemiet vērā, ka Jums nepārbaudot preces stāvokli, piegādāto preču komplektāciju un kvalitāti, nepiefiksējot datus par preces bojājumiem, Prece ir uzskatāma par piegādātu atbilstoši veiktajam pasūtījumam un pienācīgā kvalitātē.
Informējam, ka Mums ir šādas tiesības:
 • ņemot vērā interneta veikala sistēmas tehniskās iespējas, ierobežot interneta veikalā reģistrēto Pircēju skaitu, vienpusēji bloķēt vai dzēst Pircēju profilus;
 • bez brīdinājuma vienpusēji ierobežot Pircēja interneta veikala pakalpojumu izmantošanu vai atcelt Pircēja reģistrāciju, ja Pircējs interneta veikalu izmanto pārkāpdams šos Noteikumus, mēģina kaitēt interneta veikala vai Mūsu izpildāmajiem pasūtījumiem, darba stabilitātei un (vai) drošībai.
 • rodoties svarīgiem apstākļiem, Mēs varam uz laiku vai pavisam izbeigt interneta veikala darbību, par to iepriekš nepaziņojot Pircējam. Šādā gadījumā Mēs 5 darba dienu laikā atgriežam Pircējiem to samaksāto naudu par nepiegādātajiem pasūtījumiem.
Informācijas apmaiņa

Mēs visus paziņojumus sūtam un citādi kontaktējamies ar Jums pa Jūsu reģistrācijas formā norādīto elektroniskā pasta adresi vai telefona numuru.

Nobeiguma noteikumi
 • Šie Noteikumi ir sagatavoti vadoties pēc Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
 • Attiecībām, kuras ir izveidojušās uz šo Noteikumu pamata, piemērojamas Latvijas Republikas tiesību normas.