Apraksts

Transformējamā guļamistabas sistēma Ergo 633 kļūs par īstu dārgumu. Tā ir revolūcija, pasaulē miega. Ar to jūs varēsiet izjust patiesu baudu, ne tikai no miega, bet arī atpūtas laikā. Pat lasot grāmatu un skatoties savu mīļāko filmu, jūs jutīsieties maksimāli komfortabli, jo jūsu ķermenis atradīsies pareizā pozīcijā.

Pateicoties šādai sistēmai, jūs vienmēr varat sajust absolūtu atslābināšanos jebkurā jūsu ķermeņa daļā. Gultā ir paredzētas vairāku zonu un līmeņu masāžas, kas ļaus ātri atgūties un uzkrāt spēkus pat pēc smagas darba dienas.

Pārvaldīt sistēmu, ir pavisam vienkārši, jo komplektā nāk speciāla pults. Turklāt, jūs varat lejupielādēt programmu un veikt nepieciešamo gultas vietas regulēšanu izmantojot savu viedtālruni. Pie tam atzīmēsim, ka šāda tehnoloģija ir pilnīgi droša.


Iezīmes Ergo 633:

1.Pacelšanās laikā automātiskajā režīmā ieslēdzas funkcija galvas pacelšana pakauša daļā. Tādā veidā jūs jutīsieties patiesi komfortabli filmu skatīšanās vai mīļākās literatūras lasīšanas laikā. Pat strādājot ar portatīvo datoru, sēžot uz šīs guļvietas, nesīs tikai prieku.

2.Lai likvidētu muskuļu spriedzi un uzlabotu asinsriti, tiek izmantota funkcija "Relax". Šajā gadījumā kājas tiek paceltas augstāk par sirds līmeni, kas veicina asins atteci un relaksāciju.

3.Vēl viena priekšrocība - vienkārša pārvaldība. Nospiežot vienu taustiņu "Flat" gulta uzreiz atgriezīsies sistēmas sākotnējā stāvoklī.

4.Jūs izjutīsiet patiesu komfortu, gan miega laikā, gan sēžot. To nodrošina "transform" funkcijas esamība.

5.Galvgaļa pacelšana par 7 grādiem ļaus uz visiem laikiem aizmirst, ko nozīmē krākšana.

6.Masāžas funkcija palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko intensitāti un sajust pilnīgu relaksāciju.

7.Taimeris palīdzēs viegli veikt masāžas uzstādījumus.

8. Bluetooth savienojums nodrošina vieglu gultas vadību, izmantojot viedtālruni.

9.Noņemamas kājas padara sistēmu daudzfunkcionālu.

10.Ja jūs vēlaties izveidot sev un tuviniekiem lielisku atpūtas vietu - tā nav problēma. Jūs varēsiet viegli apvienot divas sistēmas vienā. Pie tam, katra no tām strādās autonomā režīmā.

11. Ergo var strādāt gan autonomi, gan arī var tikt iebūvēta kādā no gultas rāmjiem.

12.Sistēma Ergomotion, pateicoties savām funkcijām, veicina pareizu mugurkaula veidošanos. Tieši tādēļ, šis modelis ir ideāli piemērots bērniem pusaudžu vecumā.

13. Topošajām māmiņām - tas arī ir īsts atradums. Grūtniece var viegli piemeklēt sev vispiemērotāko komfortablāko stāvokli. Barojot mazuli arī neradīsies nekādas neērtības.

Šo transformējamo gultas pamatni ir iespējams izmantot ar tādiem matraču veidiem kā: Emotion, Sleep Profesors, Neogenic, Ergospring un Grether&Wells Genesis.

Ja jūs vēlaties sajust pilnīgu sava ķermeņa relaksāciju un baudīt atpūtu, iesakām apstādināt savu izvēli uz transformējamās sistēmas Ergo 633. Ar to jūs pārvērtīsiet savu istabu relaksācijas zonā.

KARDIOSTMULATORI UN EMC VĒRTĒJUMI

Mūsu regulējamās gultas elektriskās sastāvdaļas tiek ražotas saskaņā ar vairākiem starptautiskajiem EMC standartiem. Šīs organizācijas ir noteikušas produktu drošības noteikumu standartu visā pasaulē. Mūsu produkts ir reģistrēts un uzrāda atbilstošo sertifikācijas zīmi, pamatojoties uz katru reģionu. Marķējuma pielietošana nozīmē atbilstību EMC standartiem. EMC attiecas uz elektromagnētisko saderību.

KARDIOSTIMULATORI

Noteikti izstrādājumi satur neodīma MAGNĒTU, kas var traucēt tādu ierīču darbību kā elektrokardiostimulatorus, ICD un citas ierīces, kas ir jutīgas pret magnētiskajiem laukiem. Šādu medicīnisko ierīču īpašniekiem ir stingri ieteicams konsultēties ar savu ārstu, pirms lietojat produktus, kas satur neodīma MAGNĒTU. Pastāv iespēja, ka noteikti elektrokardiostimulatori var nepatiesi interpretēt masāžas funkcijas vibrācijas kā kustību/vingrojumu. Tā ir izplatīta parādība ar jebkuru produktu, kas rada vibrējošu kustību un var neietekmēt elektrokardiostimulatoru. Pirms masāžas funkcijas lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.

STANDARTI LIETOŠANAI MĀJSAIMNIECĪBĀS UN SLIMNĪCĀS

Ergomotion regulējamās gultas bāzes ir paredzētas tikai lietošanai mājsainiecībās. Šī gultas pamatne nav paredzēta kā slimnīcas gulta un nav paredzēta slimnīcas standartiem. Neizmantojiet šo pamatni ar TENT TYPE skābekļa terapijas aprīkojumu vai sprādzienbīstamu gāzu tuvumā.

Montāžas instrukcija

Īpašības

Atsauksmes

5

atsauksmes 13

100%

13 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Lena

Mēs ieradāmies Askona, meklējot pēc iespējas ērtāku un modernāku gultu, bet mēs atradām ergomotion ar fona apgaismojumu un Bluetooth. Uz tās var sēdēt, ir galvas pacelšanas režīms – tā ir nākotnes gulta! Viss jau ir piegādāts un uzstādīts. Ticiet man, tā ir savas naudas vērta

Noderīga atsauksme? 0

Karla

Iegādājāmies gultas vietā. Lai gan tā ir norādīta kā pamatne, to var izmantot arī atsevišķi. Patīkams apgaismojums, taustei patīkams materiāls. Viss regulējams, var sēdēt, var apgulties, var noregulēt sev piemērotu galvas leņķi. Ir bluetooth. Man šķiet, ka cena patreiz ir ļoti pieņemama.

Noderīga atsauksme? 0

Asma

Es gribēju Ergomotion, jo man patīk lasīt pirms gulētiešanas (ir galvas pacelšanas režīms) un nav jāiet uz masāžu, vadības panelis + vēlamais režīms. Vācu elektronika - nospiediet taustiņu un būs rezultāts!))

Noderīga atsauksme? 0

Maxim

Serviss ir vienkārši super, mūs vadāja 30 minūtes, ļoti kompetenti visu izskaidroja.Iesaku

Noderīga atsauksme? 0

Robert

Paldies menedžerei, kas mani konsultēja gandrīz nedēļu un atbildēja uz visiem jautājumiem, mēs par to ilgi šaubījāmies, bet beigās nolēmām pamēģināt, nenožēloju ne dienu no pirmās nakts, nedomāju, ka 30 gadu vecumā mani varētu pārsteigt kaut kāda gulta)

Noderīga atsauksme? 0

Poļina

Šīs gultas izvēles iemesls būs skaidrs daudziem vecākiem cilvēkiem. Mēs neesam jauni, un nakts krākšanas problēma mums ar vīru ir ļoti tuva. Šai gultai ir arī Pretkrākšanas pozīcijas režīms (nedaudz paceļam gultas galvgali), tas palīdz mums ērti gulēt.

Noderīga atsauksme? 0

Raisa

Forši! Mani piesaistīja tas, ka var izmantot vienu, jo mēs vēl neesam nopirkuši pašu gultu) Tad nopirksim piemērotu un iebūvēsim) Lai gan tagad es nezinu, tā izskatās lieliski pati par sevi. Uzreiz nopirkām komplektā regulējamas kājas) Man patīk augstāk, un ar tīrīšanu ir mazāk problēmu. Es nezinu, vai beigās būs vai nebūs gulta, kā plānots, pagaidām mani viss ļoti apmierina.

Noderīga atsauksme? 0

Lisa

Esmu jauna māmiņa, zīdu savu mazuli, celties pa naktīm un barot bērnu ir smags darbs, nogurst mugura, bet mūsu tētis man un mazulim uzdāvināja lielisku dāvanu - ergomotion gultu!! ! Kad pamostos, gultu novietoju ērtā pozā (sēdus) izmantojot pulti un mugura tiek atbalstīta, man un dēlam ir ērti! Visas mūsu (manas un mazā) vēlmes parasti tiek ņemtas vērā

Noderīga atsauksme? 0

Marika

Gulta, kas tevi masē, ir sapnis. Jūs varat mainīt režīmu. Pacelt galvgali un lasīt grāmatu, skatīties filmu, es pat nevaru iedomāties, kā agrāk dzīvoju bez tās. Tikai vienas priekšrocības, nepilnības nav manītas vispār. Paldies Askona!!

Noderīga atsauksme? 0

Žanis

Es ļoti iesaku Ergomotion. Es apgūlos uz tās veikalā un sapratu, ka nevēlos no tās celties augšā. Jūs varat mainīt ķermeņa stāvokli, nospiežot pogu uz tālvadības pults. Tas ir labākais ieguldījums komfortā. Paldies konsultantēm par detalizētajām instrukcijām un paskaidrojumiem, pērkot vienkārši spīdzināju tos!

Noderīga atsauksme? 3

Laima

Šīs gultas izvēles iemesls būs skaidrs daudziem vecākiem cilvēkiem. Mēs neesam jauni, un nakts krākšanas problēma mums ar vīru ir ļoti tuva. Šai gultai ir arī pretkrākšanas pozīcijas režīms (nedaudz piepaceļam galvgali), tas palīdz mums ērti gulēt.

Noderīga atsauksme? 4

Jana

Esmu jauna māmiņa, baroju ar krūti savu mazuli. Agrāk celties pa nakti un barot bērnu bija smags darbs, nogura mugura, bet mūsu tētis man un mazulim uztaisīja krāšņu dāvanu - Ergo gultu !!! Pamostoties, ar pulti un atzveltnes balstiem uzstādu ērto gultas pozīciju (sēdus) un dēlam ir ērti! Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā

Noderīga atsauksme? 5

Jūlija

Jau pusgadu es lietoju Ergomotion 633 un vēlos pateikt milzīgu paldies Askona par šo foršo modeli. Katru vakaru veicu pēdu masāžu ar maksimālu kāju pacelšanu, kāju pietūkums ir pazudis.

Noderīga atsauksme? 6

Gulta S8 Ergo 633

Izmērs: 90x200

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt