Apraksts

Jauns produkts – “gudrs” Smart Nox lampa ar telpu aromatizācijas funkciju. Sistēma sastāv no Sleepace mobilās aplikācijas un tieši pašas lampas-aromatizētāja. Smart Nox ir ne tikai izkliedētās gaismas un mierinošās melodijas, bet arī var radīt ziedoša dārza smaržu, kas palīdzēs ātri atslābināties un aizmigt. Iebūvētais smart-modinātājs sāk gatavot jūsu atmošanos, kas ļaus pamosties viegli un bez stresa. Viedtālruņa programma Sleepace apkopo informāciju par apkārtējo vidi, analizē tās ietekmi uz jūsu miegu un sniedz jums ieteikumus. Sekojot viņiem, jūsu miega un atpūtas kvalitāte ir labāka: jūs būsiet pilnvērtīgi izkaisīti pa nakti.

Priekšrocības:
Nomierinošas skaņas un gaisma palīdz viegli aizmigt;
Sarkanā spektra gaismas viļņi veicina melatonīna izstrādi. Īpaši izstrādātās melodijas pielāgo jūsu bioloģisko pulksteni un sniedz pozitīvu ietekmi uz jūsu miega kvalitāti.

Dārzu aromāti jūsu mājā
Atšķirībā no analoģiem, šī lampa var nodrošināt telpas aromatizāciju, pateicoties stingrām Aroma Scent maināmajām koncentrācijām. Aromātu palete ietver apelsīnu, lavandas un jasmīnu ziedus. Visas koncentrācijas var iegādāties atsevišķi no lampas.

Pārraudzīt jūsu miega ciklus
Ierīce ir sinhronizēta ar programmu viedtālrunī, lai analizētu miega kvalitāti. Kad jūsu organisms atradīsies vieglā miega fāzē, modinātājs sāks jūs modināt ar melodiju, kas neizraisa stresu atmošanās laikā. Īpaši izstrādātās melodijas nodrošina komfortablu atmošanos.

Raksturojums:
Gabarīti: 12,28 x 12,28 x 11,68 cm
Jauda: 5 vt 1A
Svars: 0,56 kg
Krāsa: pelēkbalta
Darba laiks: 25 000 stundu
Nominālā jauda: 100 ~ 240 Hz 0.2 A
LED palete: 10 krāsas

Montāžas instrukcija

Atsauksmes

5

atsauksmes 2

100%

2 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Irēna

Tagad es aizmigšu tikai ar šo lampu. Ieslēdzu mūziku, iedarbinu aromātu un momentā izslēdzos, iedomājoties, ka esmu kaut kur upes krastā.

Noderīga atsauksme? 6

Gunta

Šo ierīci man uzdāvināja dzimšanas dienā, un tā ilgi stāvēja plauktā, jo biju pārliecināta, ka šī ir kārtējā rotaļlieta, kas diez vai mani kaut kā pārsteigs. Pēc kāda laika nolēmām to pārbaudīt aromlampas kontekstā. Ziedoša dārza aromāts tiešām ir foršs, ar “sandalkoka notīm” to, protams, nevar salīdzināt.))) Kopš izpakojām, sākām eksperimentēt ar citām funkcijām. Kas attiecas uz viedo modinātāju, tas ir patiešām foršs. Tikai tad, ja jums un jūsu sievai ir jāceļas vienlaikus vai dzīvojat vienatnē.) Jūs iestatāt intervālu, kurā jums jāpamošanās, un gadžets sāk jūs maigi modināt līdz šim laikam, izmantojot izkliedētu gaismu un patīkamu melodiju. Pamosties ar šādu pavadījumu tiešām ir patīkamāk nekā pie asas kaitinošas modinātāja skaņas. Lampai vēl ir aplikācija, tagad testējam.) Bet ierīce mani patīkami pārsteidza.)) Lietoju katru rītu un dažreiz arī vakaros.

Noderīga atsauksme? 10

4.8 Stars

Dusty Wing

8 months ago

Piemkelēja visu vienkārši ideāli, visu izskaidroja un daudz ko ieteica. Ļoti apmierināta. :) Un, protams, esmu ļoti priecīga par pirkumu

Read more

Zinoviya Konovnitsyn

9 months ago

Cenas ļoti iepriecināja, un es nopirku matraci. Brīnišķīgā menedžere Eva detalizēti konsultēja un deva padomus, un esmu ļoti apmierināta ar matraci! Paldies, Askona!

Read more

Marianna Kaznakova

9 months ago

Lieliska iespēja iegādāties labas mēbeles par labām cenām

Read more

Ivan Miloradovich

9 months ago

Ļoti labas cenas un pārdevēji.

Read more

liena driņģe

9 months ago

Liels paldies pārdevējai Jeļenai par profesionalitāti un jauku attieksmi pret pircējiem. Pateicoties Jeļenas konsultācijai mēs iegādājāmies labas kvalitātes preces.

Read more

Nazi Mansori

10 months ago

Ļoti draudzīgs personāls, un, iespējams, tieši tas kalpoja par iemeslu, lai iegādātos gultu. Konsultanti brīvi pārvalda 3 valodas un ļoti labi pārzin savus produktu. Es ļoti iesaku.

Read more

Karina Buklan

10 months ago

Jauka vieta. Ir ko izvēlēties miegam. Daudz aksesuāru.

Read more

Maria Nasri

10 months ago

Liels paldies Askona Domina salona konsultantiem par kompetento konsultāciju, par jutīgumu pret pircēju un labu garastāvokli), it īpaši menedžerei Ilonai, par detalizētu gultas demonstrāciju. Es noteikti atgriezīšos pie viņiem nākamajā iepirkšanās reizē !!!

Read more

Eveline Abell

10 months ago

Labs veikals. Liels preču klāsts. Es nopirku sev gultu ar matraci, gultas veļu un spilvenus. Man ļoti patīk mājas aromāti. Un arī masāžas ierīces acīm un kaklam. Katru reizi, atklāju priekš sevis jaut ko jaunu. Paldies par kvalitatīvajiem produktiem

Read more

Hadlee Johnson

11 months ago

Ātri, kodolīgi un saprotami izstāstīja par matraci

Read more

Edgars Uzoliņš

11 months ago

Super pārdevēja konsultante Irita,matracis lielisks!!!! Paldies!!!

Read more

santa Pirogova

11 months ago

Superīgs serviss šodien no Svetlanas! Pirms laika pirku gultu un matraci:tur bravo Ilonai, superapkalpošana!

Read more

Daniils Svilpovs

12 months ago

Biju veikala atklāšanā, viss ļoti patika! Iesaki

Read more

Lester Terry

An year ago

Periodiski viņi pārdod ekspozīcijas paraugus!

Read more

Paul King

An year ago

Brīnišķīgi. Milzīgs veikals. Ja izvirzīt mērķi, var pilnībā "sapakot" guļamistabu par ļoooooooooti adekvātu naudas summu.

Read more

Randy Lowe

An year ago

Konsultants ir fantastisks! Vēlme palīdzēt un izvēlēties to, kas interesē klientu )

Read more

Татьяна Гаврилова

An year ago

Ļoti atsaucīgs un profesionāls personāls.

Read more

Vjačeslavs Kolesnikovs

An year ago

Atsaucīgi, pretimnākoši konsultanti! Plaša matraču un gultu izvēle! Salona var atrast visu, priekš veselīga miega!

Read more

Rita Dilane

An year ago

Lieliska kvalitāte, ātra piegāde, plaša izvēle.

Read more

Imilia BPW

An year ago

Kā dāvanu nopirkām lielisku spilvenu ar atmiņas gēlu.

Read more

Marija

An year ago

Es iemīlējos no pirmā acu uzmetiena. Jau ir pagājuši seši mēneši kopš lietojam to - es nevaru pārstāt priecāties. Katru dienu ienākot dzīvoklī, skatos uz to un apbrīnoju! Nopirkām arī matraci no Askonas. Visaugstākais vērtējums. Esmu ļoti apmierināta. Paldies!

Read more

Виктория Рекайкина

An year ago

Lai jums būtu brīnišķīga dzīve!) Šis ir viens no labākajiem veikaliem Rīgā, varbūt pat pats labākais! Izcila kvalitāte. Lieliski matrači. Pats esmu šī veikalu tīkla klients un iesaku jums! Veiksmi visiem!)

Read more

Violeta Gadzijeva

An year ago

Sāgā nopirku 2 gultas ar matračiem un dīvānu. Visu manu iepirkšanos organizēja un palīdzēja ar izvēli menedžeris Irina ) viss tika piegādāts savlaicīgi un pat nedaudz pirms nurunātā laikā, izņēmot vienu matraci, Bet, nekas slikts ) Ļoti pacietīgs un draudzīgs menedžeris, palīdzēja, ja bija kaut kādi papildus jautājumi un viemēr bija iespējams sazināties. Par to viņam atsevišķa pateicība!

Read more

Aļona Abramenko

An year ago

Paldies, Askona!!!! Esmu ļoti apmierināta ar pasūtījumu. Gulēt uz matrača ir ļoti ērti. Matracis ir ļoti kvalitatīvi uzšūts. Labs iesaiņojums. Piegāde bija labi organizēta, puiši ir pieklājīgi. Cik ilgi kalpos, rādīs laiks!

Read more

Survived Prox

An year ago

Guļot es ļoti svīstu. Veikalā ieteica spilvenu ar termoregulāciju. Jūs nevarat iedomāties, kāds bija mans pārsteigums, kad es pārstāju mosties nakts vidū no diskomforta. Tagad es sūtu visus savus draugus uz Askonu.

Read more

Александра Ходасевич

An year ago

Очень хорошее качество матраса! Всем рекомендую однозначно. Покупали ортопедическую модель. Спасибо персоналу в магазине г.Даугавпилс-профессионально и доступно помогли определиться с выбором.

Read more

Aromāta lampa S8 Smart Nox

Izmērs:

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam