Apraksts

Jauns produkts – “gudrs” Smart Nox lampa ar telpu aromatizācijas funkciju. Sistēma sastāv no Sleepace mobilās aplikācijas un tieši pašas lampas-aromatizētāja. Smart Nox ir ne tikai izkliedētās gaismas un mierinošās melodijas, bet arī var radīt ziedoša dārza smaržu, kas palīdzēs ātri atslābināties un aizmigt. Iebūvētais smart-modinātājs sāk gatavot jūsu atmošanos, kas ļaus pamosties viegli un bez stresa. Viedtālruņa programma Sleepace apkopo informāciju par apkārtējo vidi, analizē tās ietekmi uz jūsu miegu un sniedz jums ieteikumus. Sekojot viņiem, jūsu miega un atpūtas kvalitāte ir labāka: jūs būsiet pilnvērtīgi izkaisīti pa nakti.

Priekšrocības:
Nomierinošas skaņas un gaisma palīdz viegli aizmigt;
Sarkanā spektra gaismas viļņi veicina melatonīna izstrādi. Īpaši izstrādātās melodijas pielāgo jūsu bioloģisko pulksteni un sniedz pozitīvu ietekmi uz jūsu miega kvalitāti.

Dārzu aromāti jūsu mājā
Atšķirībā no analoģiem, šī lampa var nodrošināt telpas aromatizāciju, pateicoties stingrām Aroma Scent maināmajām koncentrācijām. Aromātu palete ietver apelsīnu, lavandas un jasmīnu ziedus. Visas koncentrācijas var iegādāties atsevišķi no lampas.

Pārraudzīt jūsu miega ciklus
Ierīce ir sinhronizēta ar programmu viedtālrunī, lai analizētu miega kvalitāti. Kad jūsu organisms atradīsies vieglā miega fāzē, modinātājs sāks jūs modināt ar melodiju, kas neizraisa stresu atmošanās laikā. Īpaši izstrādātās melodijas nodrošina komfortablu atmošanos.

Raksturojums:
Gabarīti: 12,28 x 12,28 x 11,68 cm
Jauda: 5 vt 1A
Svars: 0,56 kg
Krāsa: pelēkbalta
Darba laiks: 25 000 stundu
Nominālā jauda: 100 ~ 240 Hz 0.2 A
LED palete: 10 krāsas

Montāžas instrukcija

Atsauksmes

5

atsauksmes 2

100%

2 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Irēna

Tagad es aizmigšu tikai ar šo lampu. Ieslēdzu mūziku, iedarbinu aromātu un momentā izslēdzos, iedomājoties, ka esmu kaut kur upes krastā.

Noderīga atsauksme? 6

Gunta

Šo ierīci man uzdāvināja dzimšanas dienā, un tā ilgi stāvēja plauktā, jo biju pārliecināta, ka šī ir kārtējā rotaļlieta, kas diez vai mani kaut kā pārsteigs. Pēc kāda laika nolēmām to pārbaudīt aromlampas kontekstā. Ziedoša dārza aromāts tiešām ir foršs, ar “sandalkoka notīm” to, protams, nevar salīdzināt.))) Kopš izpakojām, sākām eksperimentēt ar citām funkcijām. Kas attiecas uz viedo modinātāju, tas ir patiešām foršs. Tikai tad, ja jums un jūsu sievai ir jāceļas vienlaikus vai dzīvojat vienatnē.) Jūs iestatāt intervālu, kurā jums jāpamošanās, un gadžets sāk jūs maigi modināt līdz šim laikam, izmantojot izkliedētu gaismu un patīkamu melodiju. Pamosties ar šādu pavadījumu tiešām ir patīkamāk nekā pie asas kaitinošas modinātāja skaņas. Lampai vēl ir aplikācija, tagad testējam.) Bet ierīce mani patīkami pārsteidza.)) Lietoju katru rītu un dažreiz arī vakaros.

Noderīga atsauksme? 10

Aromāta lampa S8 Smart Nox

Izmērs:

Kurjerpasta piegāde -
Pieejams apskatei

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam


Tava dāvana
Izmēģiniet savu veiksmi un saņemiet atlaidi pirkumam

* Atlaide spēkā 24 stundas

Apsveicam jūs uzvarējāt