Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Jauns produkts – “gudrs” Smart Nox lampa ar telpu aromatizācijas funkciju. Sistēma sastāv no Sleepace mobilās aplikācijas un tieši pašas lampas-aromatizētāja. Smart Nox ir ne tikai izkliedētās gaismas un mierinošās melodijas, bet arī var radīt ziedoša dārza smaržu, kas palīdzēs ātri atslābināties un aizmigt. Iebūvētais smart-modinātājs sāk gatavot jūsu atmošanos, kas ļaus pamosties viegli un bez stresa. Viedtālruņa programma Sleepace apkopo informāciju par apkārtējo vidi, analizē tās ietekmi uz jūsu miegu un sniedz jums ieteikumus. Sekojot viņiem, jūsu miega un atpūtas kvalitāte ir labāka: jūs būsiet pilnvērtīgi izkaisīti pa nakti.

Priekšrocības:
Nomierinošas skaņas un gaisma palīdz viegli aizmigt;
Sarkanā spektra gaismas viļņi veicina melatonīna izstrādi. Īpaši izstrādātās melodijas pielāgo jūsu bioloģisko pulksteni un sniedz pozitīvu ietekmi uz jūsu miega kvalitāti.

Dārzu aromāti jūsu mājā
Atšķirībā no analoģiem, šī lampa var nodrošināt telpas aromatizāciju, pateicoties stingrām Aroma Scent maināmajām koncentrācijām. Aromātu palete ietver apelsīnu, lavandas un jasmīnu ziedus. Visas koncentrācijas var iegādāties atsevišķi no lampas.

Pārraudzīt jūsu miega ciklus
Ierīce ir sinhronizēta ar programmu viedtālrunī, lai analizētu miega kvalitāti. Kad jūsu organisms atradīsies vieglā miega fāzē, modinātājs sāks jūs modināt ar melodiju, kas neizraisa stresu atmošanās laikā. Īpaši izstrādātās melodijas nodrošina komfortablu atmošanos.

Raksturojums:
Gabarīti: 12,28 x 12,28 x 11,68 cm
Jauda: 5 vt 1A
Svars: 0,56 kg
Krāsa: pelēkbalta
Darba laiks: 25 000 stundu
Nominālā jauda: 100 ~ 240 Hz 0.2 A
LED palete: 10 krāsas

Montāžas instrukcija

Atsauksmes

5

atsauksmes 2

100%

2 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Irēna

Tagad es aizmigšu tikai ar šo lampu. Ieslēdzu mūziku, iedarbinu aromātu un momentā izslēdzos, iedomājoties, ka esmu kaut kur upes krastā.

Noderīga atsauksme? 6

Gunta

Šo ierīci man uzdāvināja dzimšanas dienā, un tā ilgi stāvēja plauktā, jo biju pārliecināta, ka šī ir kārtējā rotaļlieta, kas diez vai mani kaut kā pārsteigs. Pēc kāda laika nolēmām to pārbaudīt aromlampas kontekstā. Ziedoša dārza aromāts tiešām ir foršs, ar “sandalkoka notīm” to, protams, nevar salīdzināt.))) Kopš izpakojām, sākām eksperimentēt ar citām funkcijām. Kas attiecas uz viedo modinātāju, tas ir patiešām foršs. Tikai tad, ja jums un jūsu sievai ir jāceļas vienlaikus vai dzīvojat vienatnē.) Jūs iestatāt intervālu, kurā jums jāpamošanās, un gadžets sāk jūs maigi modināt līdz šim laikam, izmantojot izkliedētu gaismu un patīkamu melodiju. Pamosties ar šādu pavadījumu tiešām ir patīkamāk nekā pie asas kaitinošas modinātāja skaņas. Lampai vēl ir aplikācija, tagad testējam.) Bet ierīce mani patīkami pārsteidza.)) Lietoju katru rītu un dažreiz arī vakaros.

Noderīga atsauksme? 10

4.9 Stars

liena driņģe

2 weeks ago

Liels paldies pārdevējai Jeļenai par profesionalitāti un jauku attieksmi pret pircējiem. Pateicoties Jeļenas konsultācijai mēs iegādājāmies labas kvalitātes preces.

Read more

Karina Buklan

A month ago

Jauka vieta. Ir ko izvēlēties miegam. Daudz aksesuāru.

Read more

Eveline Abell

A month ago

Labs veikals. Liels preču klāsts. Es nopirku sev gultu ar matraci, gultas veļu un spilvenus. Man ļoti patīk mājas aromāti. Un arī masāžas ierīces acīm un kaklam. Katru reizi, atklāju priekš sevis jaut ko jaunu. Paldies par kvalitatīvajiem produktiem

Read more

Trinidad Runolfsson

A month ago

Lielisks veikals cilvēkiem, kam patīk atlaides un kuri saprot kas ir kvalitāte!!!! Es nopirku izcilu matraci par izcilu cenu. Ļooooti apmierināta!

Read more

Ivan Miloradovich

A month ago

Ļoti labas cenas un pārdevēji.

Read more

Marianna Kaznakova

A month ago

Lieliska iespēja iegādāties labas mēbeles par labām cenām

Read more

Zinoviya Konovnitsyn

A month ago

Cenas ļoti iepriecināja, un es nopirku matraci. Brīnišķīgā menedžere Eva detalizēti konsultēja un deva padomus, un esmu ļoti apmierināta ar matraci! Paldies, Askona!

Read more

Anfisa Kupreyanova

2 months ago

Jauka vieta. Daudz interesantu lietu par labām cenām, tiem, kas saprot )))) Par saprātīgām cenām var iegādāties lieliskas lietas interjeram . Pieklājīgs un zinošs personāls .

Read more

Zinoviya Konovnitsyn

2 months ago

Nopirku matraci un spilvenus. Tagad meklēju dīvānu. Tā ir laba vieta.

Read more

Hadlee Johnson

2 months ago

Ātri, kodolīgi un saprotami izstāstīja par matraci

Read more

Edgars Uzoliņš

2 months ago

Super pārdevēja konsultante Irita,matracis lielisks!!!! Paldies!!!

Read more

santa Pirogova

2 months ago

Superīgs serviss šodien no Svetlanas! Pirms laika pirku gultu un matraci:tur bravo Ilonai, superapkalpošana!

Read more

Daniils Svilpovs

3 months ago

Biju veikala atklāšanā, viss ļoti patika! Iesaki

Read more

Eduardo Reed

3 months ago

Jauks veikals un kompetents personāls, apmierināts ar matrača un spilvenu iegādi. Iesaku šo salonu)

Read more

Lester Terry

3 months ago

Periodiski viņi pārdod ekspozīcijas paraugus!

Read more

Paul King

3 months ago

Brīnišķīgi. Milzīgs veikals. Ja izvirzīt mērķi, var pilnībā "sapakot" guļamistabu par ļoooooooooti adekvātu naudas summu.

Read more

Randy Lowe

3 months ago

Konsultants ir fantastisks! Vēlme palīdzēt un izvēlēties to, kas interesē klientu )

Read more

Татьяна Гаврилова

8 months ago

Ļoti atsaucīgs un profesionāls personāls.

Read more

Vjačeslavs Kolesnikovs

10 months ago

Atsaucīgi, pretimnākoši konsultanti! Plaša matraču un gultu izvēle! Salona var atrast visu, priekš veselīga miega!

Read more

Rita Dilane

10 months ago

Lieliska kvalitāte, ātra piegāde, plaša izvēle.

Read more

Marija

10 months ago

Es iemīlējos no pirmā acu uzmetiena. Jau ir pagājuši seši mēneši kopš lietojam to - es nevaru pārstāt priecāties. Katru dienu ienākot dzīvoklī, skatos uz to un apbrīnoju! Nopirkām arī matraci no Askonas. Visaugstākais vērtējums. Esmu ļoti apmierināta. Paldies!

Read more

Violeta Gadzijeva

11 months ago

Sāgā nopirku 2 gultas ar matračiem un dīvānu. Visu manu iepirkšanos organizēja un palīdzēja ar izvēli menedžeris Irina ) viss tika piegādāts savlaicīgi un pat nedaudz pirms nurunātā laikā, izņēmot vienu matraci, Bet, nekas slikts ) Ļoti pacietīgs un draudzīgs menedžeris, palīdzēja, ja bija kaut kādi papildus jautājumi un viemēr bija iespējams sazināties. Par to viņam atsevišķa pateicība!

Read more

Виктория Рекайкина

11 months ago

Lai jums būtu brīnišķīga dzīve!) Šis ir viens no labākajiem veikaliem Rīgā, varbūt pat pats labākais! Izcila kvalitāte. Lieliski matrači. Pats esmu šī veikalu tīkla klients un iesaku jums! Veiksmi visiem!)

Read more

Aļona Abramenko

11 months ago

Paldies, Askona!!!! Esmu ļoti apmierināta ar pasūtījumu. Gulēt uz matrača ir ļoti ērti. Matracis ir ļoti kvalitatīvi uzšūts. Labs iesaiņojums. Piegāde bija labi organizēta, puiši ir pieklājīgi. Cik ilgi kalpos, rādīs laiks!

Read more

Survived Prox

11 months ago

Guļot es ļoti svīstu. Veikalā ieteica spilvenu ar termoregulāciju. Jūs nevarat iedomāties, kāds bija mans pārsteigums, kad es pārstāju mosties nakts vidū no diskomforta. Tagad es sūtu visus savus draugus uz Askonu.

Read more

Александра Ходасевич

An year ago

Очень хорошее качество матраса! Всем рекомендую однозначно. Покупали ортопедическую модель. Спасибо персоналу в магазине г.Даугавпилс-профессионально и доступно помогли определиться с выбором.

Read more
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Aromāta lampa S8 Smart Nox

Izmērs

111 €

Vecā cena

159 €

Ekonomija

48 €

BLOGS
Labs miegs un veselība:

laba miega sniegtie ieguvumi organismam

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē