Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Apraksts

Vai atcerieties cik daudz pūļu un galvenais naudas, Jūs tērējat, lai saglabātu sejas ādu skaistu un jaunu? Regulāras procedūras pie kosmetologa, dārgie krēmi, serumi un masāžas! Bet nedomājam, kas notiek ar mūsu seju naktī. Cilvēki gadiem guļ sev ērtākajās pozās un no rītiem parādās sejas tūska un “saburzīta” āda! Kosmetologi šo stāvokli sauc par "miega grumbām"! Tādēļ ir svarīgi prast pareizi tās novērst.


Askona Jums piedāvā spilvenu - salonu S8 Beauty.

Tas ir revolucionārs jaunums veselīga miega jomā, must have visām daiļā dzimuma pārstāvēm! Tas saglabā un uzlabo efektu kā kosmetoloģiskas procedūras, lai palīdzētu no rīta Jums izskatīties svaigi un atpūtusies.


Priekšrocības


Atjaunojošais efekts

Regulāra gulēšana uz spilvena S8 Beauty ne tikai novērš jaunu grumbu parādīšanos, bet arī palīdz izlīdzināt jau esošās.


Nav ādas “saburzījuma” no rītiem

Spilvens rūpējas par sejas ādas stāvokli visas nakts garumā.


Pārdomāta anatomiska forma

Šo spilvenu zistrādāja labākie speciālisti. Katrs padziļinājums un izliekums darbojas, lai galva un kakls atrastos anatomiski pareizā stāvoklī.


Termoregulācijas efekts

Spilvendrāna izgatavota no inovatīva materiāla Outlast, kas sākotnēji tika izstrādāts NASA. Materiāla sastāvā ir īpaša viela - tā maina savu stāvokli, absorbējot vai izdalot lieko siltumu. Tā atvēsina, kad ir karsts un silda, kad ir auksts.


Ērti ar 1-dienu

Neskatoties uz inovatīvu formu, pie spilvena S8 Beauty nav nepieciešams pierast. Tas no pirmās dienas, kļūs par Jūsu ērtāko un mīļāko spilvenu!


Cīņa ar tūsku

Pareizs galvas stāvoklis gulēšanas laikā, novērš šķidruma uzkrāšanos organismā, kā arī novērš spilvena nospieduma atstāšanu uz sejas. No rīta Tu pamodīsies svaiga un atpūtusies.


Sastāvs


 • Izmērs 38 х 59 х 11 cm — piemērotas spilvendrānas 50x70 cm

 • Noņemams pārvalks — 100% Outlast

 • Saite — 3D siets

 • Spilvena pamatne — perforētas putas ar “atmiņu”

Īpašības

 • Tips

  Anatomisks
  pildījuma materiāls nodrošina pareizu galvas un kakla atbalstu

  Gudrs
  novatīvais produkts, spilvens ar iebūvētiem organisma darbības izsekošanas sensoriem

 • Augstums

  11

 • Cietība

  Mīksts
  šajā kategorijā galvenokārt ietilpst klasiski pildīti spilveni, kā arī spilveni ar formas atmiņu, tādi modeļi ir piemēroti tajā skaitā arī bērniem.

  Elastīgs
  vidējas cietības spilvens, kas nodrošina mērenu kakla un sprandas atbalstu

 • Gulēšanas pozīcija

  uz sāniem

  uz muguras

 • Apvalka materiāls

  Outlast siltumu regulējošs audums, kas radīts, izmantojot īpašas tehnoloģijas, kas tiek pielietotas astronautu kosmosa tērpos. Audums, kurā ir miljoniem lodīšu, kas izgatavotas no īpaša vaska, kas reaģē uz temperatūru. Naktī ķermeņa temperatūrai paaugstinoties, liekais siltums tiek uzsūkts, bet, temperatūrai nokrītot līdz neērtam līmenim, miljoniem sfēru izdala uzkrāto siltumu, ļaujot temperatūrai būt vidēji komfortablā līmenī bez svārstībām. To nodrošina vaska sfēru struktūras īpatnība - tās var saspiesties un izplesties, attiecīgi akumulējot vai izdalot siltumu.

 • Pildījums

  putas ar formas atmiņu augsto tehnoloģiju materiāls, kas pilnībā atbilst ķermeņa formai

 • Unikālas īpašības

  Ar atvēsinošu efektu
  spilvenā izmantoti materiāli, kas nodrošina atvēsinošu efektu un termoregulāciju miega laikā

  Ar formas atmiņu
  unikālas viskoelastīgās putas pilnībā seko ķermeņa kontūrām

 • Zīmols

  Sleep8

Materiāli un dizains

Materiāls ar atmiņas efektu

Augsto teholoģiju materiāls ar atmiņas efektu, kas veido ķermeņa formu, tādējādi samazinot atgriezenisko spiedienu.

Outlast

OUTLAST Adaptive Comfort - tehnoloģija tiek izmantota ar materiāliem, kas regulē temperatūru. Uz pamatnes (auduma, vai kā šajā gadījumā – neausta auduma) irspeciāls sastāvs, kurā ir kapsulas ar vielu, kas spēj mainīt savu agregātstāvokli temperatūras ietekmē, tādējādi atbalstot temperatūru komfortablā līmenī.
Tā ir reģistrēta preču zīme un Outlast Technologies, Inc. uzņēmuma tehnoloģija .

Atsauksmes

5

atsauksmes 16

100%

16 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes

0%

0 atsauksmes
+ Atstāt atsauksmi

Anastasija

Super ērta

Noderīga atsauksme? 0

Laura

Beidzot iegādājos un esmu ļoti laimīga. Spilvens ar ērtiem vidējas cietības parametriem. Iesaku!!!

Noderīga atsauksme? 0

Beāte

Lielisks spilvens. Ļoti ērts. Beidzot sāku labi izgulēties. Iesaku.

Noderīga atsauksme? 2

Валерия

Превосходная подушка! Моя работа предполагает, что я весь день сижу крючком и из-за этого постоянно болит шея. Устала уже бороться с обычными подушками, потому что все они быстро проминаются и становится только хуже. Решила купить ортопедическую. Полежав на нескольких вариантах, предложенных продавцом в магазине, остановилась на этой и не пожалела! Это полный восторг, шея наконец-то перестала болеть + приятный бонус девушкам с наращёнными ресницами - благодаря выемкам вы не мнёте лицо и ресницы дольше остаются в прекрасном виде.

Noderīga atsauksme? 11

Olga

Vairākus mēnešus man sāp kakls, jo strādāju 9 stundas sēdus stāvoklī. Mēs nolēmām iegādāties šo spilvenu caur mājaslapu. Mani šis spilvens apmierina, ērti gulēt, ērts padziļinājums zem pleca. Bet kas visvairāk pārsteidz - kakls ir pārstājis sāpēt. Iesaku pirkt. Bet neaizmirstiet ņemt vērā jūsu ķermeņa individuālās īpašības.

Noderīga atsauksme? 10

Вика

Отличная подушка, привыкания не было, спать на ней очень удобно!

Noderīga atsauksme? 4

Iveta

Spilvens ir vienkārši maģisks! Iegādājos pēc draugu ieteikuma, pirms tam izmēģināju citus dažādu firmu ortopēdiskos spilvenus, bet ne uz viena nevarēju gulēt. Un šis ir vienkārši brīnums! Man ir kakla osteohondroze, katru nakti mocījos - nezināju, kā apgulties. No rīta jutos slikti( Un tagad es apgūļos, aizmiegu, pamostos no modinātāja enerģiski un izgulējies! Rīta sejas pietūkums ir pilnībā pārgājis, es pat nedomāju, ka tas varētu būt saistīti! Pozīcija uz muguras ir ļoti ērta - iepriekš nevarēju gulēt uz muguras, bet uz šī spilvena man patīk.

Noderīga atsauksme? 10

Monika

Spilvenam ir lieliska kvalitāte, ļoti ērts, atslābina kaklu!!! Ilgi izvēlējos un apstādināju savu izvēli tieši uz šī! Rekomendēju

Noderīga atsauksme? 9

Anna

Noderīga atsauksme? 0

Оксана

Подушка понравилась, на спине и боку очень удобно спать и просто лежать и смотреть тв, на животе сначала показалось не привычно, высоко как бы, но после 3х ночей использования привыкла к новой подушке. Очень мягкая, приятная, но форму держит отлично, удобная подушка. Утром нигде ничего не болит, шея отдыхает, руки не затекают как раньше

Noderīga atsauksme? 10

123

Sievai ļoti patika spilvens. Ērts, pietiekami mīksts

Noderīga atsauksme? 4

Paula

Lielisks spilvens. Nevaru pārstāt priecāties. Gulēt ir ļoti komfortabli.

Noderīga atsauksme? 5

Zane

Lielisks spilvens. Tagad guļu kā bērnībā.

Noderīga atsauksme? 7

Solvita

Es pat nevarēju iedomāties, ka spilvens var būt tik ērts. Tu apgulies un aizmirsti pilnīgi par visu. Pat galvassāpes sāka parādīties ievērojami retāk. Lielisks materiāls, absolūti nezaudē savu formu. Nevaru pārstāt priecāties par šo spilvenu.

Noderīga atsauksme? 12

Marta Dzērve

Ērtākais anatomiskais spilvens kāds man jebkad ir bijis!! Dievinu!! Gulēt ir viens prieks! Sejas āda patiešām nekrunkojas tik daudz kā tas notiek citiem spilveniem

Noderīga atsauksme? 7

Kristīne

Es ilgi sapņoju par šo spilvenu. Es gribēju ērti gulēt un lai uz sejas neparādītos miega krunkas. Šis efekts ir acīmredzams. Pie spilvena nebija jāpierod. Lietoju kopā ar aizsargapvalku.

Noderīga atsauksme? 7
Vai interesē kāds produkts?
Mūsu pārdevējs to parādīs tiešsaistē un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Jums nav
jāieslēdz kamera

Spilvens S8 Beauty Dream

Izmērs

104 €

Vecā cena

109 €

Ekonomija

5 €

Skatīt preci tiešsaistē

Pārdevējs parādīs preci. Slēgt iekšā kameru nebūs nepieciešams Skatīt preci tiešsaistē